کد خبر: ۱۷۲۶۹
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۹
اگر موضوع اجرای یک نظرسنجی برای بالا بردن میزان مشارکت مردم در انتخابات است؛ چرا تنها یک جزب در معرض تبلیغات مطرح شده است.؟

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» امروزه با نزدیک شدن به زمان انتخابات تنور ثبت نام کاندیدا داغ شده و آن چیزی که در این سوال برانگیز شده ارسال پیامک همراه در حمایت از نامزد‌های انتخاباتی است در حالیکه این موضوع سبب واکنش گسترده از کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده است.

اگر موضوع اجرای یک نظرسنجی برای بالا بردن میزان مشارکت مردم در انتخابات است؛ چرا تنها یک جزب در معرض تبلیغات مطرح شده است. به نظر می‌رسد که همراه اول با این نظر سنجی سبب شده که مردم دیدشان نسبت به انتخابات تغییر پیدا کنند، شاید گلچین کردن اسامی افراد از سوی همراه اول برنامه‌ای در پشت پرده باشد که از این افراد حمایت می‌کند.

ماجرای پیامک‌های همراه اول چیست؟/ تبلیغات عجیب سیاسی – انتخاباتی با هشتگ همراه اول!

در این بین یاسر رایگانی مدیرکل ارتباطات همراه اول در توییتی، این نظرسنجی را در راستای رسالت اجتماعی این اپراتور اعلام کرده و گفته قرار نیست نتیجه آن به طور مجزا اعلام شود. به گفته آقای رایگانی، تا ظهر پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت حدود ۶۰۰ هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند.

ماجرای پیامک‌های همراه اول چیست؟/ تبلیغات عجیب سیاسی – انتخاباتی با هشتگ همراه اول!
حال این سوال پیش می‌آید چرا ایرانسل یا رایتل این کار را نکردند؟

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها