کد خبر: ۱۷۲۹۱
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۵
بنیانگذار استارتاپ هماتیت، با بیان اینکه پلتفرم فروش اقساطی طلا را راه‌اندازی کردیم، گفت: در همین راستا با هلدینگ‌ها و موسسات قراردادهایی را نیز منعقد کردیم تا محصولات را از طریق تامین کننده سایت و اینستاگرام به مشتریان عرضه کنیم.

مریم عزیزی بنیانگذار استارتاپ هماتیت، در گفتگو با خبرنگار «نبض فناوری» با اشاره به اینکه امروزه خرید و فروش طلا یکی از مباحث کلیدی در کشور بود و مردم به عنوان یک سبد کالایی به آن نگاه می‌کنند، اظهار کرد: به همین منظور برای جلب رضایت مشتریان و جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری از مردم این استارتاپ را راه‌اندازی کردیم تا مردم به راحتی اقدام به خرید طلا کنند.

وی تصریح کرد: در حقیقت سایت فروش اقساطی و نقد طلا بوده و با توجه به وضعیت کنونی بازار و اقتصاد ایران افراد بسیاری تمایل دارند به جای خرید نقدی طلا به سراغ خرید اقساطی آن بروند. این استارتاپ با درک شرایط فعلی جامعه و مشکلات معیشتی اقتصادی عموم افراد بر آن شد که بستری برای فروش قسطی منصفانه فراهم شود.

عزیزی تأکید کرد: بر همین اساس پلتفرم فروش اقساطی طلا را راه‌اندازی کردیم و با هلدینگ‌ها و موسسات قرارداد‌هایی را منعقد کردیم تا محصولات را از طریق تامین کننده سایت و اینستاگرام به مشتریان عرضه کنیم.

وی گفت از اواخر سال ۹۸ فعالیت این استارتاپ را شروع کردیم. هم اکنون بالای ۵ هزار فالوور در اینستاگرام داریم و برای انجام فعالیت در این فضا از اتحادیه انجمن پخش کنندگان طلا مجوز لازم را دریافت کردیم.

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها