کد خبر: ۱۷۳۱۷
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۲۰:۲۰
سامسونگ دارای یک کیف رمزارز اختصاصی برای اسمارت‌فون‌های گلکسی خود است. بنابراین کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را به‌صورت یکجا مدیریت نمایند.

یک واقعیت نه‌چندان شناخته شده این است که سامسونگ دارای یک کیف رمزارز اختصاصی برای اسمارت‌فون‌های گلکسی خود است. از امروز اپلیکیشن موسوم به Samsung Blockchain Wallet از کیف پول‌های متفرقه و کیف‌های پول سرد (Cold Wallet Storages) پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را به‌صورت یکجا مدیریت نمایند.

کیف پول سامسونگ اکنون می‌تواند به کیف‌های پول سخت‌افزاری نظیر Ledger Nano S و Ledger Nano X متصل شود. با این‌حال پشتیبانی کیف پول سامسونگ کماکان به توکن‌های بیت‌کوین، اتریوم، ERC20 tokens، Tron و TRC tokens محدود خواهد بود. بعلاوه این کیف پول از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ساخته شده روی بلاک‌چین جهت تائید و تبادل دارایی‌ها در پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی می‌کند.

کلیه دارایی‌های موجود در کیف پول سامسونگ با استفاده از پلتفرم امنیتی Knox کمپانی محافظت می‌شوند؛ در حالی‌که مشخصه Samsung Blockchain Keystore از کلیدهای خصوصی شما نگهداری می‌کند. این داده‌ها از روی سیستم‌عامل جدا شده و ذخیره‌سازی می‌شوند.

سامسونگ قابلیت پشتیبانی از کیف پول متفرقه را به کیف بلاک‌چین خود اضافه کرد

منبع/ آی‌تی‌رسان 

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها