کد خبر: ۱۷۳۷۸
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۵
معاونت علمی و فناوری اعتباراتی برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی ارائه می‌کند تا این صنعت کاربردی در کشور با خلاقیت‌ها و ایده‌های نو عجین شود.

به گزارش «نبض فناوری»، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 7 سال پیاپی در تلاش است تا با ارائه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. بر همین اساس نیز تاکنون بیش از 880 هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسا‌دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران ارائه می‌شود.

صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه‌های بین رشته‌ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد به همین دلیل ارائه خدمات اعتباری به محققان و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می‌تواند کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها