کد خبر: ۱۸۰۷۶
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۵
گوگل فیچر دراپ جدیدی را برای گوشی های پیکسل پشتیبانی شده خود منتشر می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، گوگل به تازگی یکی از بزرگترین ویژگی های خود را معرفی کرده که مثل همیشه، در دسترس بودن ویژگی های جدید در دستگاه متفاوت است.

فیچر دراپ جدید شما را سرگرم کننده تر می کند، در عین حال به شما کمک می کند تا احساس امنیت کنید. از پوشه های قفل شده گرفته تا گسترش برخی از ویژگی ها به کشورهای دیگر و فیلم های کوتاه در عکاسی نجومی موارد زیادی وجود دارد.

در ادامه موارد جدید را معرفی خواهیم کرد:

فیلم های عکاسی نجومی. کسانی که دارای Pixel 4 و جدیدتر هستند هم اکنون فیلم هایی را از حرکت ستارگان در آسمان در همان نوردهی ایجاد خواهند کرد: تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با استفاده از Night Sight عکس بگیرید؛ اکنون یک عکس و یک فیلم ذخیره می شود.

پوشه های قفل شده. گوگل ماه گذشته در Google I / O پوشه قفل شده را در گوگل فوتو پیش نمایش کرد و اکنون در دسترس کاربران Pixel قرار دارد. وقتی می خواهید یک عکس یا فیلم خصوصی را بگیرید می توانید آنها را در پوشه قفل شده ذخیره کنید. این موارد در آلبوم های به اشتراک گذاشته شده یا سایر برنامه های دستگاه شما نمایش داده نمی شوند و فقط با استفاده از رمز عبور یا اثر انگشت می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

تشخیص تصادفات. ویژگی تشخیص تصادفات اتومبیل در حال گسترش به ایرلند، سنگاپور و اسپانیا است. (این ویژگی از قبل در استرالیا، انگلیس و ایالات متحده موجود است و به اتصال شبکه نیاز دارد.)

بهبودهای دستیار گوگل. اکنون، می توانید با استفاده از دستیار گوگل به یک تماس تلفنی پاسخ داده یا آن را رد کنید.

پیشرفت های جی بورد. صفحه کلید تلفن همراه گوگل اکنون در زمینه برش و چسباندن هوشمندتر است. گوگل می گوید، هنگامی که متنی را که شامل شماره تلفن، آدرس ایمیل یا URL است کپی می کنید؛ آن دسته از متن اصلی را که در کلیپ بورد پیشنهاد شده مشاهده خواهید کرد. سپس، می توانید آنها را در پیام ها جایگذاری کنید تا اطلاعات تماس به سرعت به اشتراک گذاشته شود.

Call Screen به ژاپن می آید. Screen Call، که به شما کمک می کند با پاسخ دادن به شماره های ناشناخته از تماس های اسپم جلوگیری کنید، اکنون در ژاپن در دسترس است.

ضبط کننده. ضبط کننده برنامه ای است که صدا را به متن رونویسی می کند تا بتوانید موارد ضبط شده خود را جستجو، ویرایش و به اشتراک بگذارید. در پایان ماه ژوئیه با بیشتر لهجه های انگلیسی از جمله استرالیایی، انگلیسی، ایرلندی و سنگاپوری از طریق تلفن های Pixel 3 و جدیدتر در دسترس خواهد بود

ارسال نظرات
در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست انژکتور خودروهای بنزینی
در نشست روسای پارک‌های علم و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس مطرح شد؛ گرنت فناوری موتور محرک توسعه و تجاری سازی نوآوری های فناورانه
مصاحبه با خلبان بالگرد نبوغ در مریخ پرواز در مریخ چگونه است؟
نیازمندیها