کد خبر: ۱۸۱۵۵
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۵
حسگرهای شیمیایی مورد نیاز صنعت هوایی و هوانوردی با استفاده از توان و تخصص شرکت‌های دانش‌بنیان تامین می‌شود.

به گزارش« نبض فناوری» همه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق دعوت هستند تا توانمندی خود را در زمینه تامین قطعه سنسینگ المنت مورد نیاز صنعت هوایی و هوانوردی به اثبات برسانند. آنها می‌توانند با مشارکت در فراخوان منتشر شده ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این قطعه کاربردی و راهبردی در صنعت هوایی را تامین کنند.

حسگرهای شیمیایی، غلظت ذراتی مانند تم‌ها، مولکول‌ها یا یون‌های موجود در گازها یا مایعات را با استفاده از علامت الکتریکی ثبت می‌کنند. قطعه‌ای که در صنعت هوایی و هوانوردی به عنوان ابزاری کاربردی محسوب می‌شود و استفاده فراوانی دارد. به همین دلیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال تامین این نیاز به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق است.

شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و مراکز پژوهشی فعال در صنعت هوایی و هوانوردی که توان و دانش طراحی و تولید این قطعه را دارند می توانند تا 23 خردادماه سال جاری برای کسب اطلاعات بیشتر و اعلام توانایی خود به آدرس اینترنتی http://sat.isti.ir/ مراجعه کنند.

ارسال نظرات
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها