کد خبر: ۱۸۲۳۷
|
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰
مجموعه جدید صفحه کلید بی سیم Azio قصد دارد تا جلوه ای مجلل به میز کار شما آورد؛ در ادامه به معرفی این مجموعه می پردازیم.

به گزارش «نبض فناوری»،  مجموعه صفحه کلید بی سیم Azio Izo به گونه ای طراحی شده است که ترکیبی دلپذیر از عملکرد و فرم است. صفحه کلید به طرز شگفت آوری محکم است و حتی سنگین است.

همچنین قابل توجه است که هر سه دستگاه از طریق USB-C، شارژ می شوند.

صفحه کلید

این صفحه کلید سنگین و محکم است. صفحه کلید بی سیم Izo می تواند به صورت بیسیم به حداکثر سه دستگاه یا مستقیماً از طریق USB-C متصل شود.

معرفی مجموعه جدید صفحه کلید بی سیم Azio+عکس

علاوه بر این صفحه کلید توانایی جابجایی بین رایانه شخصی و مبتنی بر macOS را دارد. این برای هر کسی که هم از رایانه شخصی Windows و هم از Mac استفاده می کند و نمی خواهد محیط خود را با دو صفحه کلید شلوغ کنند خوب خواهد بود.

تایپ صفحه کلیدها به طرز شگفت انگیزی راحت است، زیرا هر کلید به جای لبه ها یا گوشه های تیزتر، یک لبه گرد دارد.

یک دستگیره طلایی در گوشه بالا سمت راست صفحه کلید به عنوان صفحه کنترل کننده میزان صدا عمل می کند، اگرچه می تواند جلوه های نور پس زمینه صفحه کلید را نیز کنترل کند. با پایین نگه داشتن کلید عملکرد و فشار دادن روی دکمه، کاربران می توانند  روی 21 افکت نور پس زمینه شخصی حرکت کنند.

این صفحه کلید از طریق کیک‌استارتر با قیمت 70 دلار در دسترس است.

موس بی سیم Izo

همچنین موس بی سیم Izo موس بلوتوث / RF است. چرخ اسکرول فلزی دارای یک الگوی شبکه الماسی که درون آن تراش خورده است. ماوس بی سیم Izo را می توان از طریق کیک‌استارتر به عنوان افزونه صفحه کلید خریداری کرد.

معرفی مجموعه جدید صفحه کلید بی سیم Azio+عکس

پد ماشین حساب بی سیم Izo

شاید از سه دستگاه معرفی شده توسط Azio  این پد ماشین حساب جذابتر باشد.Azio یک پد مستقل ایجاد کرده است که نقش یک ماشین حساب را دارد. با همان زیبایی ظاهری صفحه کلید بی سیم Izo، از کلیدهای مکانیکی با لبه های گرد و یک دکمه طلایی بهره می برد. مانند صفحه کلید ، پد شماره بی سیم می تواند از طریق USB-C یا بلوتوث متصل شود و به صورت بی سیم با حداکثر سه دستگاه جداگانه جفت شود.

معرفی مجموعه جدید صفحه کلید بی سیم Azio+عکس

اگر به عملکرد ماشین حساب آن احتیاج نداشته باشید با استفاده از یک سوئیچ آن را به صفحه کلید داخلی افزوده و از شماره های آن استفاده کنید.

پدماشین حساب شماره بیسیم Izo با قیمت 40 دلار در دسترس است.

ارسال نظرات
سالگرد اولین ماموریت کاوش ماه ناسا ماموریت "آپولو ۱۵" ۵۰ ساله شد
با فناوری هوش مصنوعی؛ ماشین‌ها چگونه می‌بینند
در راستای افزایش بهره‌وری اقتصادی؛ ۸ برنامه برای حفظ ذخائر ژنتیکی اجرایی می‌شود
نیازمندیها