کد خبر: ۱۸۳۶۴
|
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۰
تصاویری جدیدی از ویندوز جدید مایکروسافت منتشر شده که نشان می دهد این سیستم عامل یک بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ است.

به گزارش «نبض فناوری»،به نقل از انگجت، ویندوز ۱۱ بسیار شبیه MacOS است. ویندوز جدید مایکروسافت، حداقل در این نسخه اولیه که ما در حال بررسی آن هستیم، اساساً یک نسخه شسته و رفته از ویندوز ۱۰ است. این ویندوز دارای برخی از بهینه سازی‌هایی است که انتظار داشتیم در ویندوز ۱۰X ببینیم. همچنین بارزترین تفاوت در نوار وظیفه جدید ویندوز ۱۱ دیده می‌شود.

بعد از چند ساعت کارکردن، مطمئنا به ویندوز ۱۱ عادت خواهید کرد. درست مثل قبل، نگه داشتن موس در بالای آیکون برنامه، پنجره‌های باز آن را به شما نشان می‌دهد. نگاه متمرکز باعث می‌شود تا همه چیز کمی بیشتر به MacOS شبیه شود، چون این سیستم عامل همیشه فقط روی آیکون‌های برنامه متمرکز است. این یک تغییر کوچک است، اما همراه با حذف کامل برچسب‌های نوار وظیفه، به تمیزتر نشان دادن رابط کار می‌کند.

اگر نسبت به ویندوز متعصب هستید نگران نباشید، می‌توانید Taskbar را در سمت چپ صفحه قرار دهید. گرچه اکثرا افراد رویکردشان استفاده از پیش فرض است.

طراحی جدید ویندوز 11 را ببینید + تصاویر

تغییرات ویندوز ۱۱

همچنین تصاویر جدید ویندوز ۱۱ منوی استارت را نشان می‌دهند که مطمئنا بحث برانگیز است، چراکه به طور پیش فرض، مجموعه‌ای از میانبر‌های برنامه‌های پین شده و همچنین برخی از توصیه‌ها را به شما نشان می‌دهد. برای دیدن بقیه منوی استارت، باید دکمه "همه برنامه ها" را بزنید. گزینه‌هایی هم برای نمایش برنامه‌های اخیراً اضافه شده و پرکاربرد وجود دارد. البته هنوز چیزی در منوی استارت جدید تغییر نمی‌کند.

طراحی جدید ویندوز 11 را ببینید + تصاویر

بنابراین، ویندوز ۱۱ فقط یک بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ است. من حتی قادر به نصب ویندوز ۱۰ بدون مشکل بودم و همه برنامه‌های موجود من بسیار خوب کار کردند. مطمئناً ویژگی‌های بیشتری وجود دارد. اما اگر مایکروسافت با ایده استفاده آسان‌تر از آن همراه باشد، حداقل ویندوز ۱۱ ویندوز ۸ دیگری نخواهد بود.

طراحی جدید ویندوز 11 را ببینید + تصاویر

طراحی جدید ویندوز 11 را ببینید + تصاویر

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
۲۰:۰۷ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
مسخره شده ایندفعه .مگه 10 چه مشکلی داشت همون ارتقا می‌دادید
0
0
بنده خدا
۱۲:۲۹ - ۰۹ تير ۱۴۰۰
مایکروسافت اعلام کرد ویندوز ۱۰ آخرشه و دیگه ویندوز جدید نمیاد.ویندوز ۱۱ به صورت یه آپدیت منتشر خواهد شد
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها