کد خبر: ۱۸۸۲۳
|
۱۲ تير ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰
از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کارگاه آموزشی یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش« نبض فناوری» کارگاه آموزشی «یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی» روز سه‌شنبه ۱۵ تیر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوره اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود.

این کارگاه آموزشی شامل دو مرحله «چگونه ارائه تاثیرگذاری از استارت‌آپ خود به سرمایه‌گذار بین‌المللی داشته باشیم؟» و «چطور کسب و کارمان را در سطح بین‌المللی مقیاس پذیر (Scale) کنیم؟» است که با حمایت بلاعوض ۹۰ درصدی صندوق نوآوری برگزار می‌شود.

«تشکیل یک تیم مناسب»، «ایجاد یک استراتژی بازار قوی»، «توسعه محصول از ایده تا تولید متناسب با بازار» و «افزایش سرمایه: مدل‌های تامین مالی و مدل‌های رشد» از برنامه‌های این کارگاه آموزشی است.

کارگاه آموزشی «طراحی مدل کسب و کار و ارائه آن به سرمایه‌گذار»، توسط مربیانی از اکوسیستم نوآوری دانمارک به همراه نشست ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران خارجی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، کارگاه «یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه‌گذاران بین‌المللی» روز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن شیخ بهایی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها