کد خبر: ۱۸۸۹۹
|
۱۴ تير ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸
یک شرکت خلاق موفق در حوزه تبلیغات توانست علاوه بر صادرات خدمات فنی به کشورهای مانند روسیه و بلاروس، دفتر صادراتی نیز در خارج از کشور افتتاح کند.

به گزارش« نبض فناوری» ابولفضل حق پرست رئیس هیئت مدیره شرکت خلاق بازتاب هنر بام کیش در اینباره گفت: آژانس تبلیغاتی بازتاب هنر متشکل از مدیرانی با دو دهه سابقه‌ی فعالیت‌ و دانش روز در صنعت تبلیغات است. ما همچنین از نیروهایی مجرب و خلاق برخوردار هستیم و افتخار همکاری با بیش از 100 برند بزرگ کشور، به ویژه برندهای بخش خصوصی را دارا هستیم. ما در سال 97 تصمیم به تغییر استراتژی های کار خود گرفته و با هدف اجرای کمپین 360 درجه هدفمند با محوریت تولید محتواهای دقیق و با تغییر در چارت سازمانی و بخشی از اعضای هیئت مدیره، این شرکت را تاسیس کردیم که در حال حاضر یکی از شرکت‌های مطرح در عرصه تبلیغات است.

این فعال صنایع نرم و خلاق در ادامه گفت: تبلیغات از گذشته تا به امروز جزء لاینفک زندگی بشر بوده است و با توجه به نو پا بودن این صنعت در کشور نسبت به خیلی از صنایع دیگر و نیاز مبرم و روز افزون تمامی بخش های کسب و کار به این حرفه، مجاب شدیم تا جهت سرمایه گذاری کلان و حرفه‌ای در عرصه صنعت تبلیغات اقدام کنیم. تمامی فعالیت‌های مجموعه بازتاب بر پایه تحقیقات بازار و نیاز سنجی دقیق مشتری و مخاطبان هدف با محوریت خلاقیت و استفاده از محتواهای درست و متفاوت است.

حق پرست با اشاره به نقش و اهمیت خلاقیت در صنعت تبیغات، افزود: مخاطبان مجموعه بازتاب ، عمدتاً صنایع بزرگ تولیدی هستند که مخاطبان آن عامه مردم می باشد. تا به امروز بازخورد واستقبال مشتریان به طور میانگین درحد عالی بوده است . ما از خدمات 57 نفر نیرو متخصص بیمه شده، 13 مشاور در زمینه های تخصصی ثابت و 350 نیروی پیمانکار پروژه ای در طی سال، بهره می‌بریم. ما موفق به کسب گرید 3 ستاره در رتبه بندی سازمان صدا وسیما و کسب سومین رتبه پخش در سال 98 از سازمان صدا سیما، شدیم. کسب چهارمین رتبه پخش در سال 99 از همین سازمان نیز یکی دیگر از موفقیت‌های شرکت است. تایید 13 تیزر ساخت شرکت به عنوان تیزر های برتر ما در دوسال ما قبل (مانند هلوشو بدم – لیموشو بدم)و جا افتادن در مکالمات مردمی، نیز یکی دیگر از شاخص‌های برتری تبلیغاتی این شرکت است.

این فعال حوزه صنایع خلاق، با اشاره به پتانسیل بالای شرکت‌های خلاق در صنعت تبلیغات، گفت: ما همچنین توانستیم تا فیلم، انیمیشن و خدمات فنی را به کشورهای کشورهای مستقل همسود مانند روسیه و بلاروس صادر کنیم.

وی افزود: تیزرهای تبلیغاتی برخی از برندهای معروف، از جمله محصولات ما هستند. در صورت حمایت نهادهای حاکمیتی ما می توانیم عنصر فناوری و نوآوری را در سطح وسیع‌تری به این صنعت وارد کنیم. موفقیت بیشتر در صنعت تبلیغات به معنای موفقیت بیشتر صنایع تولیدی کشور است و از این جهت شرکت‌های خلاق حوزه تبلیغات نیازمند تبلیغات هستند.

حق پرست همچنین ابراز کرد: در حال حاضر نیز علاوه بر کیش، مشهد و تهران، در استانبول نیز یک دفتر تبلیغاتی دایر کرده‌ایم. ارائه معافیت مالیاتی، ارائه وام ها با بهره کم جهت توسعه کسب و کار و ارائه راهکارهایی جهت معرفی شرکت‌های با تخصص‌های مختلف به یک دیگر، از جمله حمایت‌های مفیدی است که می‌توان به شرکت‌های خلاق حوزه تبلیغات تخصیص داد.

ارسال نظرات
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها