کد خبر: ۱۹۰۲۹
|
۱۸ تير ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰
گوشی هوشمند ریلمی X۹ Pro با اسنپدراگون ۸۷۰ در فهرست Geekbench ظاهر شد.

به گزارش« نبض فناوری» به نقل از جی اس ام آرنا، شرکت Realme در حال کار روی یک تلفن هوشمند جدید با شماره مدل RMX۳۳۶۶ است که گفته می‌شود Realme X۹ Pro نام دارد. این دستگاه با پردازنده مرکزی Snapdragon ۸۷۰ در TENAA ثبت شده است.

مشخصات گوشی هوشمند جدید شرکت ریلمی

طبق گفته‌های این فهرست، مادربرد آن "kona" نام دارد و همچنین نشان می‌دهد که دستگاه RMX۳۳۶۶ دارای ۱۲ گیگابایت RAM است. منابع چینی ادعا می‌کنند که این تلفن Realme GT Master Edition نامیده می‌شود، اما RMX۳۳۶۶ موجود در TENAA با رندر‌هایی که مشاهده کرده ایم متفاوت است.

این نشتی‌ها معمولاً در تصاویر سه بعدی صحیح هستند، بنابراین ما احتمالاً دو گوشی هوشمند مختلف را از Realme شاهد خواهیم بود.

همچنین طبق اخبار به دست آمده اخیر، به نظر می‌رسد Realme یک سورپرایز خوب برای طرفداران خود دارد و گفته می‌ شود این شرکت چینی در حال همکاری با شرکت کداک (Kodak) برای تولید دوربین گوشی هوشمند پرچمدار آینده خود (Realme GT Master Edition) است. چندین خبرچین ادعا می‌کنند که ریلمی از کداک خواسته است که به عنوان یک تولید کننده دوربین ، تخصص خود را به این شرکت قرض دهد و به طراحی دوربین پرچمدار جدیدش کمک کند. گویا شرکت عکاسی کداک تصمیم گرفته این پیشنهاد را بپذیرد و احتمالاً همکاری این دو شرکت به زودی اعلام خواهد شد.

البته هنوز مشخص نیست که آیا این همکاری فقط یک حرکت بازاریابی است یا واقعی است. گفته می‌شود ریلمی مصمم است که سهم خود از بازار گوشی‌ های هوشمند را افزایش دهد. با این وجود یک نکته حتمی است، اینکه قطعاً در ماه‌ های آینده، شرکت ریلمی اخبار بسیاری را به خود اختصاص خواهد داد.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
به همت دانشمندان شرکت‌های دانش بنیان فنتام صورت گرفت: انحصار شکنی از آمریکا و تولید کیت ACT بومی در پارک فناوری پردیس
پست فوق توزیع ۶۳/۲۰ کیلوولت پارک فناوری پردیس افتتاح شد؛ ساخت پست برق با مدل مشارکت بخش خصوصی و عمومی برای اولین بار در ایران
نیازمندیها