کد خبر: ۱۹۰۹۵
|
۲۰ تير ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۰
معاون اول رئیس‌جمهور سند ارتقای بهره‌وری بخش ارتباطات که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور به تصویب هیئت دولت رسیده بود را ابلاغ کرد.

به گجزارش« نبض فناوری» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری، سند ارتقای بهره‌وری بخش ارتباطات که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور به تصویب هیئت دولت رسیده بود را ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه ۹ تیر ۱۴۰۰ به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور، سند ارتقای بهره‌وری بخش ارتباطات را تصویب کرد.

بر اساس این تصمیم، وزارت ارتباطات موظف است گزارش پیشرفت اقدامات و برنامه‌های مندرج در این سند را در مقاطع زمانی شش ماهه تهیه و به سازمان ملی بهره‌وری ایران ارائه کند.

همچنین سازمان‌های اداری و استخدامی و ملی بهره‌وری مکلفند گزارش تجمیعی اقدامات صورت گرفته برای این سند را به صورت سالانه به هیئت وزیران ارسال کنید.

گفتنی است، این سند پس از ابلاغ و اجرای آزمایشی به مدت یکسال، با پیشنهاد وزارت ارتباطات و تأیید سازمان ملی بهره‌وری قابل بازنگری خواهد بود.

ارسال نظرات
یک انتقاد از طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» ایران با وجود تحریم‌ نمی‌تواند میزبان شرکت‌های خارجی باشد؟
نیازمندیها