کد خبر: ۱۹۴۴۳
|
۳۱ تير ۱۴۰۰ | ۲۱:۰۰
شرکت شیائومی از انبوه سازی فناوری جدید HyperCharge ۲۰۰W خود در سال آینده خبر داد.

به گزارش« نبض فناوری» به نقل از جی اس ام آرنا: گزارشی جدید از یکی از سایت‌های معتبر چین ادعا کرد که فناوری شارژ ۲۰۰ وات شیائومی می‌تواند در دستگاه‌های مصرفی آغاز به کار کند و تولید انبوه آن از اوایل ژوئن سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. در این گزارش به "برخی از وبلاگ نویسان" اشاره شده است که "اخبار مربوط به برنامه‌های شرکت شیائومی برای این فناوری را منتشر کردند، "

فناوری HyperCharge 200W چیست؟

شارژر سیمی ۲۰۰ وات که به طور رسمی HyperCharge نامیده می‌شود، اوایل امسال در ماه مه در نسخه سفارشی Xiaomi Mi ۱۱ Pro به نمایش در آمد. این دستگاه فقط در مدت زمان ۱۵ دقیقه توانست باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دستگاه را از ظرفیت ۰ تا ۱۰۰ درصد شارژ کند. بعدا مشخص شد که ۸۰۰ چرخه شارژ با استفاده از این فناوری باعث می‌شود ۲۰ ٪ سلامت شارژ باتری کاهش یابد. این گزارش مشخص می‌کند که اولین بار فناوری ۲۰۰W می‌تواند در بالاترین مدل جانشین Xiaomi Mi ۱۱، "Xiaomi Mi ۱۲ Ultra" لقب بگیرد.

شرکت شیائومی

هنگامی که شیائومی برای اولین بار این فناوری را به نمایش گذاشت و هرگز مشخص نکرد که آیا این فناوری به یک دستگاه مصرف کننده تبدیل می‌شود یا خیر! همین امر باعث شد تا این شرکت برای انبوه سازی این فناوری تلاش کند و آن را در دستگاه‌های مصرفی به ثبت برساند چرا که تماشای سرعت شارژ در یک گوشی هوشمند موجود در بازار بدون آسیب رساند به محصول  جالب خواهد بود. دستگاه‌هایی که در حال حاضر در بازار موجود هستند می‌توانند باتری را از ۳۰ دقیقه تا بیش از دو ساعت کاملاً شارژ کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
به همت دانشمندان شرکت‌های دانش بنیان فنتام صورت گرفت: انحصار شکنی از آمریکا و تولید کیت ACT بومی در پارک فناوری پردیس
پست فوق توزیع ۶۳/۲۰ کیلوولت پارک فناوری پردیس افتتاح شد؛ ساخت پست برق با مدل مشارکت بخش خصوصی و عمومی برای اولین بار در ایران
نیازمندیها