کد خبر: ۱۹۷۴۴
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حوزه زیرساخت‌های فضای مجازی تحولات بزرگی رخ داده که نمی‌توان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد.

به گزارش« نبض فناوری» «محمدجواد آذری جهرمی» در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شد و افزود: حضور در دولت، فرصت بزرگی بود که برای من به وجود آمد. این فرصت برای ما، تلخی‌ها و شیرینی‌هایی داشت که با شادی و ناراحتی مردم همراه بود.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: فرصت چهار ساله‌ای که پیش آمد را غنیمت شمردیم و از اولین ثانیه‌های آغاز به کار تا زمانی که وزرای کابینه‌ بعدی رای اعتماد بگیرند مسئولیت بر عهده ما است و تا ساعت آخر باید با دقت آن را انجام دهیم.

آذری جهرمی تاکید کرد: برای ما افتخاری بود در شرایطی که ویروس کرونا تمام دنیا را تحت‌تاثیر خود قرار داده و مشکلات زیادی ایجاد کرده بود، فضای مجازی توانست با زیرساخت‌هایی که فراهم شده بود کورسوی امیدی برای اساتید، دانشجویان، مدافعین سلامت و بسیاری از افراد دیگر به وجود آورد تا بتوان با استفاده از آن، خلاهای ناشی از فراگیری کرونا را پر کرد.

وزیر ارتباطات دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: برخی به مسائل فضای مجازی ایراداتی می‌گیرند، امیدواریم این ایرادات در دولت بعدی مرتفع شوند اما نمی‌توان از تحولات بزرگی که در این حوزه رخ داد چشم‌پوشی کرد.

ارسال نظرات
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها