کد خبر: ۲۰۰۵۷
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۴
سامسونگ در جریان مراسم آنپکد، ضمن معرفی گوشی‌های تاشو جدید اعلام کرد در راستای اجرای برنامه‌های حفظ محیط زیست، تا سال ۲۰۲۵ دیگر از پلاستیک‌ در بسته‌بندی موبایل‌های خود استفاده نمی‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، سامسونگ به عنوان بخشی از برنامه حفظ محیط زیست جدید خود به نام «Galaxy for the Planet» با هدف کاهش ضایعات ایجاد شده در دستگاه‌های خود، قصد دارد این کار را انجام دهد. به صورت کلی این تعهد اهداف مختلفی را دنبال می‌کند و سامسونگ امیدوار است تا سال ۲۰۲۵ به این اهداف دست پیدا کند.

علاوه بر این، سامسونگ قصد دارد در تمام موبایل‌های جدیدش، از برخی مواد بازیافتی استفاده کند. غول فناوری کره‌ای همچنین قصد دارد تا زمان اعلام شده، مصرف برق گوشی‌هایی که شارژ آن‌ها کامل شده است و به شارژر متصل شده‌اند را به زیر ۰.۰۰۵ وات کاهش دهد.

سامسونگ تا سال ۲۰۲۵ پلاستیک را از بسته بندی موبایل‌هایش حذف می‌کند

مدیرکسب و کار ارتباطات موبایل سامسونگ عنوان می‌کند:

ما معتقد هستیم که همه باید در ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای کره زمین در جهت حفظ آن برای نسل‌های آینده تلاش کنیم. برنامه Galaxy for Planet یک گام مهم و تلاش ما برای ایجاد جهانی پایدارتر است و ما این کار با صراحت و شفافیت کافی انجام می‌دهیم.

سامسونگ در برنامه‌های گذشته خود برای کمک به حفظ محیط زیست اقدام دیگری را معرفی کرده بود که شامل برنامه بازیافت دستگاه‌های قدیمی سری گلکسی می‌شود. رویکرد جدید برای مدیریت انرژی و تعهد به استفاده از منابع تجدیدپذیر در برزیل و مکزیک تا سال ۲۰۲۵ اجرایی می‌شود. هم اکنون، فعالیت‌های سامسونگ در چین، اروپا و ایالات متحده به طور کامل با استفاده از منابع تجدیدپذیر انجام می‌شود.

در گزارش سالانه سامسونگ، این شرکت اعلام کرد میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را ۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داده است و اکنون معادل ۱۴.۸ میلیون تن دی اکسید کربن تولید می‌شود. با افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای، سامسونگ به اهداف خود برای سال ۲۰۲۰ نرسید، زیرا آن‌ها قصد داشتند آلایندگی‌های تولید شده خود را تا ۷۰ درصد کاهش دهند.

منبع/ دیجیاتو 

ارسال نظرات
در جلسه شورای عالی فضای مجازی چه گذشت؛ آیین نامه سیاست های حاکم بر آموزش مجازی اصلاح می شود
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها