کد خبر: ۲۰۰۶۲
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۰
شیائومی خردادماه از فناوری شارژ ۲۰۰ وات HyperCharge رونمایی کرد. ظاهرا قرار است فناوری جدید از سال آینده میلادی به تولید انبوه برسد و احتمالا می میکس ۵ اولین گوشی با پشتیبانی از شارژ ۲۰۰ وات خواهد بود.

به گزارش «نبض فناوری»، اطلاعات جدیدی ادعا می‌کند که گوشی می میکس ۵ شیائومی اولین دستگاهی خواهد بود که از شارژ سریع ۲۰۰ وات پشتیبانی می‌کند و این دستگاه ممکن است سال آینده روانه بازار شود. همچنین در این گزارش عنوان شده است که گوشی آینده شیائومی احتمالا از شارژ سریع بی‌سیم ۱۲۰ وات پشتیبانی نخواهد کرد اما از فناوری شارژ بی‌سیم ۵۰ وات پشتیبانی می‌کند.

فناوری شارژ ۲۰۰ وات شیائومی احتمالا سال آینده با می میکس ۵ از راه می‌رسد

همچنین طبق ادعای این گزارش، شیائومی در حال کار روی دو گوشی پرچمدار جدید است و قصد دارد آن‌ها را با مشخصات و تنظیمات دوربین بهبود‌یافته‌ای معرفی کند. از سویی دیگر، سری می میکس در زمینه نمایشگر، ساختار گوشی و شارژ راه‌حل‌های بسیار خلاقانه‌ای ارائه می‌کند.

می میکس ۴ که به تازگی معرفی شده بود به یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز شده که از شارژ سریع سیمی ۱۲۰ واتی و شارژ وایرلس ۵۰ واتی پشتیبانی می‌کند و همچنان یکی از سریع‌ترین فناوری‌های شارژ امروزی محسوب می‌شود. اما پرچمدار امسال شیائومی یعنی «می ۱۱ اولترا» به فناوری شارژ سریع ۶۷ وات محدود شده است. به همین دلیل برخی منابع گمانه‌زنی می‌کنند که شارژ سریع ۲۰۰ وات شیائومی برای اولین بار در گوشی می میکس ۵ معرفی خواهد شد.

فناوری شارژ ۲۰۰ وات HyperCharge شیائومی می‌تواند یک گوشی با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را تنها در ظرف مدت سه دقیقه تا ۵۰ درصد شارژ کند و پس از گذشت هشت دقیقه، میزان شارژ گوشی کامل خواهد شد. از طرفی دیگر شارژ بی‌سیم ۱۲۰ وات این دستگاه می‌تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی یک گوشی را تنها در زمان ۱۵ دقیقه به صورت کامل شارژ کند.

منبع/ دیجیاتو 

ارسال نظرات
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها