کد خبر: ۲۰۰۹۸
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۴
توسعه فن‌بازارهای منطقه‌ای؛
زنجیره فن‌بازارهای منطقه‌ای با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تکمیل می‌شود تا ایده‌های فناورانه به بازار راه پیدا کند.

نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق شرق کشور به متقاضیان رسید

به گزارش« نبض فناوری» شبکه ملی فن‌بازار ایران که بیش از 26 فن‌بازار منطقه‌ای را در سراسر کشور راه‌اندازی کرده است، به عنوان بستری برای ارتباط میان صاحبان فناوری و مشتریان آن، بیش از 427 تقاضای فناوری از صاحبان کسب‌وکار، صنایع و بازار را به بیش از 4هزار و 300 شرکت دانش‌بنیان و خلاق رسانده است.

این شبکه ملی با راه‌اندازی فن‌بازار خراسان جنوبی به عنوان بیست و ششمین فن‌بازار منطقه‌ای از فن‌بازارهای منطقه‌ای کشور است که با حمایت شـبکه فن‌بازار ملی ایران و پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، زمینه را برای شبکه‌سازی میان فعالان زیست‌بوم نوآوری شرق کشور و متقاضیان سراسر کشور فراهم کرد.

شبکه فن‌بازار ملی ایران، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد و تا کنون ۲۶ فن ‌بازار منطقه‌ای و 3 فن‌بازار تخصصی ایجاد کرده است.

در این شبکه ملی، تاکنون 13هزار و 909 محصول به اشتراک گذاشته شده است و با اضافه شدن این فن‌بازار، با تولی گری پارک علم و فناوری خراسان جنوبی دفتر فن‌بازار در این منطقه ایجاد و راه‌اندازی شد و شرکت نیک اندیشان پهنه کویر به عنوان کارگزار منطقه‌ای این فن‌ازار معرفی شدند.

ارسال نظرات
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها