کد خبر: ۲۰۱۴۴
|
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۰
وبینار کاربردهای صنعتی فناوری نانو ویژه شهرک‌های صنعتی استان زنجان در هفته صنایع کوچک در تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰ به مدت ۳ ساعت برگزار شد.

به گزارش «نبض فناوری»، وبینار کاربردهای صنعتی فناوری نانو ویژه نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی استان زنجان در آغاز هفته صنایع کوچک، با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰ به مدت ۳ ساعت به‌صورت وبینار آنلاین و با حضور ۱۲۰ نفر از مخاطبان صنعتی، مدیران، کارشناسان و متخصصان شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع، و جمعی از پژوهشگران برگزار شد.

در این وبینار، کاربردهای عملی و صنعتی فناوری نانو و دستاوردهای شرکت‌های فناور کشور در حوزه‌های تخصصی به‌ویژه کشاورزی، صنایع غذایی و بسته‌بندی، آب، پساب و محیط زیست، پلیمر، کامپوزیت، رنگ، رزین و پوشش‌دهی سطح معرفی و فرصتی برای تعامل و تبادل نظر با مدیران و کارشناسان شرکت‌ها و شناسایی نیازها و تقاضاهای فناوری آن‌ها فراهم شد.

سرفصل‌های کلی زیر توسط مدرس صنعتی فناوری نانو در این وبینار ارائه شد:

-معرفی کاربردهای صنعتی فناوری نانو

-معرفی وضعیت توسعه فناوری نانو در ایران و جهان

-معرفی شرکت‌ها و فناوری‌های توسعه‌یافته داخلی

-آشنایی با سیاست‌های توسعه صنعتی فناوری نانو در ایران

-معرفی حمایت‌های صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

-تبادل فناوری و انتقال تجارب موفق کاربردهای صنعتی فناوری نانو

-دریافت و پیگیری نیازها و مشکلات سازمان‌ها، شرکت‌ها و صنایع مرتبط با فناوری نانو و ارائه مشاوره تخصصی جهت رفع آن‌ها

شایان ذکر است، برنامه نانو و شهرک‌های صنعتی در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو، و بر اساس سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق ۱۴۰۴، با هدف آشناسازی فعالان صنعتی با فرصت‌های اقتصادی و صنعتی فناوری نانو و برنامه‌های حمایتی این ستاد، آگاهی از نیازهای صنعتی مجموعه‌های تولیدی، تعامل و تبادل نظر با مدیران و کارشناسان شرکت‌ها و نیز شناسایی نیازها و تقاضاهای فناوری آن‌ها، اجرای رویدادهای ترویج و توسعه صنعتی ویژه شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع کشور را در دستور کار دارد.

شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع علاقمند به آشنایی با فناوری نانو در حوزه‌های مختلف صنعتی، می‌توانند درخواست خود را به ایمیل IPS@nano.ir ارسال و یا با شماره ۰۹۱۹۰۳۹۹۰۶۱ تماس حاصل و یا از طریق واتساپ پیام ارسال نمایند. شایان ذکر است، مجموعه‌های علاقمند به توسعه فناوری محصولات و یا رفع نیازهای خود با فناوری نانو می‌توانند تقاضاهای صنعتی خود را به ایمیل فوق ارسال نمایند تا پس از بررسی و شناسایی فناور و فناوری مناسب، مشاوره و هماهنگی جهت انتقال فناوری به آن‌ها با حمایت‌های ستاد توسعه فناوری نانو صورت پذیرد.

ارسال نظرات
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها