کد خبر: ۲۰۲۲۷
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۰
شرکت گوگل امکان نمایش دوچرخه‌های الکتریکی و اسکوترهای برقی در گوگل مپ را فراهم کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، کاربران Google Maps قادر خواهند بود نزدیکترین دوچرخه الکتریکی یا اسکوتر برقی موجود در اطراف پیدا کنند.  اسکوتر‌ها هنگام جستجو در مسیر‌ها، قابل مشاهده خواهند بود.  اگرچه کاربران قادر خواهند بود نزدیکترین وسیله نقلیه الکترونیکی Spin را با Google Maps پیدا کنند، اما به منظور پرداخت هزینه خودرو و باز کردن قفل آن به برنامه Spin هدایت می‌شوند.

گوگل مپ

قابلیت جدید گوگل مپ در چه کشورهایی در دسترس است؟

 مدیر عامل شرکت Spin، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: "با این ادغام، Spin به میلیون‌ها کاربر Google Maps این امکان را می‌دهد که دوچرخه و اسکوتر مشترک را به راحتی در سفر‌های روزانه خود قرار دهند. " Spin تنها شرکت اسکوتر الکترونیکی نیست که با Google همکاری می‌کند.  در سال ۲۰۱۹،  Google Maps با Lime، دیگر مارک بزرگ این فضا ادغام شد.  گوگل با شرکت‌های اشتراک گذاری مانند Uber و Lyft همکاری کرده است تا گزینه‌های حمل و نقل را نیز در برنامه خود قرار دهد.  Spin، به نوبه خود، در حال حاضر در سیستم عامل‌های دیگر مانند Citymapper و Moovit ادغام شده است.

 فورد که مالک Spin است می‌گوید این ویژگی در ۸۴ شهر، شهر و پردیس در ایالات متحده، کانادا، آلمان و اسپانیا در دسترس خواهد بود. براساس گزارش‌ها، پیش از این نیز گوگل مپ به مسافرانی که منتظر مترو یا اتوبوس هستند اطلاع می‌داد  فضای آن شلوغ است؛ این اطلاعات با استفاده از هوش مصنوعی محاسبه شده  و در بیش از100 کشور قابل دسترس است.

منبع:باشگاه

ارسال نظرات
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها