کد خبر: ۲۰۲۲۹
|
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰
نیسان Z با طراحی یکپارچه سازی با سیستم عامل مدرن، به آینده بازار باز می گردد.

به گزارش «نبض فناوری»، خودروی  Nissan 370Z (اسپرت دو نفره) یکی از طولانی ترین دوره های تولید را در بین تمام خودروها در داشته است. این خودرو در اواخر سال 2008 رونمایی شد و از آن زمان تا کنون تنها با به روزرسانی های جزئی به فروش می رسد. در این میان نیسان نیاز داشت تا با فناوری روز همگام باشد تا از قدیمی شدن یکی از مشهورترین خودرو خود جلوگیری کند.

نیسان Z 2023 که به تازگی در شهر نیویورک رونمایی شد و قرار بود در بهار 2022 در ایالات متحده به فروش برسد، میراثی را به خود اختصاص می دهد که بیش از 50 سال قدمت دارد.

در طول دهه های بعد و ده ها نسل دیگر از خودروها، حرف Z نشان دهنده عملکرد مقرون به صرفه برای علاقه مندان به خودرواست

در ادامه فناوری جدید این خودرو را معرفی می کنیم:

نیسان 370Z یک ماشین عالی برای علاقه مندان به رانندگی بود، اما نه علاقه مندان به فناوری. هدف 2023 Z بهبود صفحه نمایش لمسی 8.0 اینچی استاندارد، خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی و قابلیت اتصال Apple CarPlay/Android Auto است. با توجه به اینکه 370Z حتی دارای صفحه نمایش لمسی به عنوان تجهیزات استاندارد نبود؛ اینها ارتقاء بزرگی برای این خودرو هستند.

حرکت از مدل اصلی Z Sport به Z Performance همچنین دارای صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی، ناوبری و هات اسپات داخلی Wi-Fi است.

بر خلاف 370Z ، همه مدلهای Z 2023 دارای مجموعه مناسبی از وسایل کمکی استاندارد راننده از جمله ترمز اضطراری خودکار (با تشخیص عابر پیاده)، نظارت بر نقطه کور، هشدار خروج از خط، نورهای دوبرد اتوماتیک و جلو و هشدار برخورد هستند.

برچسب ها: نیسان خودرو
ارسال نظرات
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها