کد خبر: ۲۰۳۱۹
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
خانواده ها می توانند برای کودکان اپل آیدی ایجاد کنند تا فرزندانشان از برخی خدمات اپل بهره مند شوند در ادامه نحوه ایجاد این آیدی را توضیح خواهیم داد.

به گزارش «نبض فناوری»،  به جای به اشتراک گذاشتن اپل آیدی با فرزند خود، می توانید برای آنها اپل آیدی ایجاد کنید. سپس آنها می توانند از Family Sharing ،Messages ،App Store و سایر خدمات اپل استفاده کنند.

نحوه ایجاد اپل آیدی برای فرزند

کودکان زیر 13 سال نمی توانند به تنهایی اپل آیدی ایجاد کنند. اما خانواده آن ها می توانند برای فرزند خود اپل آیدی ایجاد کنند.

در iPhone ، iPad یا iPod touch خود:

به تنظیمات بروید.

روی نام خود ضربه بزنید.

روی Family Sharing و سپس روی Add Member ضربه بزنید.

ساخت اپل آیدی برای کودکان

روی ایجاد حساب برای کودک ضربه بزنید، سپس روی ادامه ضربه بزنید.

برای اتمام راه اندازی حساب، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. می توانید از آدرس ایمیل کودک برای اپل آیدی او استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تاریخ درست تولد را وارد کرده اید؛ بعداً نمی توانید آن را تغییر دهید.

روی مک:

menu  > System Preferences را انتخاب کنید.

روی Family Sharing کلیک کنید.

روی دکمه  Add button کلیک کنید.

روی ایجاد حساب کودک کلیک کنید.

برای اتمام راه اندازی حساب، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. می توانید از آدرس ایمیل کودک برای اپل آیدی او استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تاریخ درست تولد را وارد کرده اید (بعداً نمی توانید آن را تغییر دهید).

درباره تنظیمات و ویژگی ها برای کودکان زیر 13 سال

برخی از تنظیمات و ویژگی های اپل آیدی برای کودکان زیر 13 سال متفاوت عمل می کند. به عنوان مثال، یک کودک زیر 13 سال نمی تواند بدون اجازه و رضایت والدین یا سرپرست، اپل آیدی ایجاد کند. حداقل سن برای ایجاد حساب ممکن است در کشورهای مختلف به شرح زیر باشد: زیر 14 سال در اتریش، بلغارستان، قبرس، ایتالیا ، لیتوانی و اسپانیا. زیر 15 سال در جمهوری چک، فرانسه و یونان. زیر 16 سال در برزیل، کرواسی، آلمان، مجارستان، ایرلند، کوزوو، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، سنگاپور، اسلواکی و اسلوونی و زیر 13 سال در سایر کشورها.

برچسب ها: اپل آیدی آیفون
ارسال نظرات
حاکمیت سایبری در خارج از کشور-۹۵ وی چت از دستور رگولاتور چینی اطاعت کرد
از حلقه طلایی تا عکس خانوادگی منظومه شمسی برندگان رقابت عکاسی نجومی ۲۰۲۱ مشخص شدند
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت خبر داد: ۱۱ هزار میلیارد ریال فروش محصولات فناورانه سلامت
عملکرد "هلدینگ فناوری نگاه کارآفرین" تشریح شد؛ "هلدینگ فناوری نگاه" در یک نگاه
نیازمندیها