کد خبر: ۲۰۳۶۰
|
۰۱ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰
اگر مواردی که از نظر واتساپ تخلف محسوب می شوند را انجام دهید احتمال مسدود شدن توسط این پلتفرم وجود دارد در ادامه مراحل رفع مسدودی را برای شما آورده ایم.

به گزارش «نبض فناوری»، اگر دلیل ممنوع بودن استفاده از واتساپ را تشخیص داده اید، می توانید چند مرحله را برای بازگرداندن حساب خود انجام دهید. توجه داشته باشید که این مورد فقط در صورتی که به طور موقت مسدود شده باشید امکان پذیر است.

اول از همه ساده ترین راه این است که برنامه تغییر یافته خود را حذف نصب کرده و نسخه رسمی واتساپ را دوباره نصب کنید. نگران سابقه چت و فایل های خود نباشید، واتساپ به شما امکان می دهد آنها را بازیابی کنید.

گزینه دیگر این است که با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرید و ممنوعیت خود را برطرف کنید. فقط وضعیت خود را به طور واضح برای آنها توضیح دهید و ممکن است در عرض چند ساعت شماره مسدود شده واتساپ خود را درست کنید. در اینجا می توانید با تیم پشتیبانی واتساپ تماس بگیرید.

اگر واتساپ استفاده شما را به طور دائمی ممنوع کرد چه  کاری بکنید؟

به طور معمول وقتی واتساپ شما را به طور موقت مسدود می کند، آنها معمولاً ذکر می کنند که دائمی نیست و به شما این امکان را می دهند که با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. با این حال  اگر شرایط و ضوابط واتساپ را به طور مکرر نقض کنید ممکن است شما را برای همیشه ممنوع کنند. متأسفانه، شما نمی توانید از ممنوعیت خارج شوید مگر اینکه بتوانید بی گناهی خود را به تیم پشتیبانی واتساپ ثابت کنید و این کار آسانی نیست. حتی اگر مواردی وجود داشته باشد که افراد به اشتباه ممنوع شده اند در بیشتر موارد این برگشت ناپذیر است.

اگر این مورد اتفاق افتد تنها راه حل این است که شماره واتساپ خود را تغییر دهید.

برخی از برنامه ها قول می دهند که شماره واتساپ را از حالت ممنوع خارج کنند آیا باید به آن ها اعتماد کرد؟

 برخی از برنامه ها و سرویس ها وجود دارند که قول می دهند شماره شما را از حالت ممنوعیت خارج کنند؛ حتی اگر برای همیشه ممنوع شده باشید. حقیقت این است که اکثر این برنامه ها حاوی بدافزار هستند و هیچ فایده ای نخواهد داشت، بنابراین بهتر است از آنها دوری کنید.

تنها سرویسی که می تواند شماره شما را رفع مسدودی کند واتساپ است. بنابراین اگر واتساپ نمی خواهد یک برنامه نامناسب به شما کمک نمی کند.

چگونه می توان سابقه چت خود را از حالت mod به واتساپ منتقل کرد؟

در نهایت اگر واتساپ شماره شما را به دلیل استفاده از یک برنامه اصلاح شده ممنوع کرده، می توانید قبل از تغییر به برنامه رسمی، سابقه چت و پرونده های خود را حفظ کنید.

برخی از این حالت ها مانند واتساپ Plus به طور خودکار سابقه چت شما را به واتساپ رسمی منتقل می کند. با این حال، برخی دیگر مانند GB WhatsApp  ندارند، بنابراین در اینجا ما نحوه انجام این کار را به شما نشان می دهیم.

قبل از شروع باید سابقه چت خود را از modها ذخیره و صادر کنید.

در GB WhatsApp به More options > Chats > Back up chats (اگر قبلاً این کار را نکرده اید).

سپس به Phone Settings > Storage > Files بروید. در اینجا پوشه GB WhatsApp را انتخاب کنید.

سپس ، روی More > Rename کلیک کنید و نام پوشه را به " WhatsApp " تغییر دهید.

پس از آن به پلی استور بروید برنامه رسمی واتساپ را بارگیری کرده و شماره خود را تأیید کنید.

در صفحه پشتیبان گیری روی Restore > Next کلیک کنید.

کار تمام است و واتساپ با سابقه چت شما بارگیری شود.

در اینجا می توانید درباره ممنوعیت های موقت و نحوه انتقال سابقه چت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نتیجه

اگر از استفاده واتساپ منع شده اید؛ با تیم پشتیبانی واتساپ تماس بگیرید. هنگام تماس با واتساپ اطمینان حاصل کنید که پیام شما به support@whatsapp.com و نه smb@support.whatsapp.com می رود.

به خاطر داشته باشید که واتساپ تنها سرویسی است که می تواند شماره شما را مسدود کند. بنابراین از هیچ برنامه یا سرویسی استفاده نکنید که قول می دهد مسدود سازی شما را رفع کند.

 

ارسال نظرات
با ارائه استراتژی های درمانی؛ اپلیکیشن جدید برای مدیریت فشار خون عرضه شد
اداره کنترل دارایی‌ های خارجی آمریکا اعلام کرد؛ دستور فوری آمریکا به صرافی‌ های ارز دیجیتال
نیازمندیها