کد خبر: ۲۰۷۴۳
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
تماس های ماهواره ای نسل بعدی آیفون ممکن است فقط در مناطق خاصی کار کند و بنابراین همیشه نمی توانید روی خدمات ماهواره ای به عنوان پشتیبان حساب کنید.

به گزارش «نبض فناوری»، شاید لازم باشد انتظارات خود را در مورد ارتباطات ماهواره ای آیفون نسل بعدی کاهش دهید. براساس گزارش 9to5Mac، مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On  ادعا می کند که تماس ها و پیام های ماهواره ای اضطراری در آیفون آینده (که به طور بالقوه iPhone 13 نامیده می شود) فقط در بازارهای منتخب و سپس در مکانهایی بدون پوشش تلفن همراه کار می کند. وقتی سرویس تلفن همراه در منطقه شما منقطع باشد، این احتمالاً به عنوان پشتیبان عمل نخواهد کرد.

گفته می شود که اپل می خواهد ماهواره های خود را برای پوشش بیشتر داده ها به فضا پرتاب کند، اما هرگونه برنامه ای برای آن سال ها از ما دورتر است. همچنین به زودی قادر به برقراری تماس های غیر اضطراری نخواهید بود.

طبق شایعات آیفون جدید از مودم Qualcomm X60 اصلاح شده برای سرویس ماهواره ای استفاده می کند اما ممکن است برای سرویس تلفن ماهواره ای کامل آماده نباشد. گورمن افزود هزینه ها ممکن است مانع از ارائه یک تلفن ماهواره ای واقعی از سوی اپل شود که شبکه های معمولی را دور می زند.

در حال حاضر، دلایل دیگری برای تعدیل امیدهای شما برای رویداد بعدی اپل وجود دارد. گورمن همچنین می گوید مشکلات صفحه نمایش می تواند در دسترس بودن ساعت اپل سری 7 را محدود کند. در حالی که گفته می شود ساعت هوشمند در کنار آیفون بعدی عرضه می شود ، برخی از نسخه های آن ممکن است دیر یا در حجم کم در دسترس باشد.

در حالی که این امر به اندازه تاخیرهایی که در سال گذشته آیفون 12 و سایر محصولات اپل را متوقف کرده بود زیاد نیست، اما می تواند با عرضه های محصولات اپل در دوران قبل از همه گیری فاصله زیادی داشته باشد.

 

ارسال نظرات
زارع پور در مراسم خاطره های دفاع مقدس: باید حافظ استقلال کشور در فضای مجازی باشیم
با راه‌اندازی پنج هاب منطقه‌ای پستی ارسال مرسولات به تهران کاهش یافت
نیازمندیها