کد خبر: ۲۱۰۶۲
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۰
گزارش‌ها حاکی از این است که اولین شاسی بلند نسل بعدی مزدا سال آینده وارد بازار می‌شود و از دیفرانسیل عقب استفاده می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، مزدا در حال حاضر بسیار پر خبر است. مدل جدید ۲۰۲۲ CX-۵ به تازگی با لیفت بسیار ظریف معرفی شد. علاوه بر این، مزدا اعلام کرد CX-۵ و همه شاسی بلند‌های مارک CX آن، دارای سیستم چهار چرخ محرک به عنوان تجهیزات استاندارد است؛ بنابراین چرا مزدا اخیرا اعلام کرد که یک شاسی بلند دیفرانسیل عقب را برای سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد کرد؟

زمان عرضه اولین شاسی بلند نسل بعد مزدا

پاسخ را در ویدئویی که اخیرا در استرالیا منتشر شده باید یافت. این ویدئو می‌گوید اولین شاسی بلند نسل بعدی مزدا سال آینده وارد بازار می‌شود و از دیفرانسیل عقب استفاده می‌کند در صورتی که در مدل‌های فعلی از محور جلو استفاده می‌کند. وینش بهیندی مدیر عامل مزدا استرالیا تأیید کرد که اولین شاسی بلند‌های جدید این شرکت در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شوند، اما به مدل خاصی اشاره نکرده است. حدس زده می‌شود که نسل بعدی CX-۵ باشد که احتمالاً CX-۵۰ نامیده می‌شود.

اولین شاسی بلند نسل بعد مزدا

کاملاً محتمل است که برنامه‌های مزدا در استرالیا با برنامه‌های ایالات متحده متفاوت باشد، اما انتشار یک مدل فیس لیفت شده و یک مدل نسل بعدی در همان سال بسیار عجیب به نظر می‌رسد. البته اگر CX-۵۰ نام شاسی بلند جدید باشد، می‌توان تصور کرد که مزدا بتواند آن را در کنار CX-۵ ارائه دهد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نیازمندیها