کد خبر: ۲۱۲۱۰
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۰
شرکت نوکیا یکی از برندهای محبوب تولید موبایل در جهان است که یکی از مدل های این شرکت بین مردم هنوز هم پرطرفدار است.

گزارش «نبض فناوری»، به نقل از البلد؛ موبایل‌های برند نوکیا در زمانی که هنوز استفاده از اینترنت و وای فای رایج نشده بود، محبوب‌ترین تلفن‌های همراه بودند. گوشی Nokia 3310 هم یکی از این محبوب‌ترین‌ها بود. این مدل جدید در اول سپتامبر سال ۲۰۰۰ عرضه و پرفروش‌ترین تلفن همراه در ۱۷ سال اخیر شد. این گوشی دارای صفحه نمایش ۸۴ در ۸۴، با گرافیک تک رنگ است که از ظاهر مطالب روی صفحه به صورت سیاه و سفید پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های گوشی نوکیا ۳۳۱۰

شاید یکی از بارزترین ویژگی‌های گوشی نوکیا ۳۳۱۰، قدرت باتری آن باشد که با ظرفیت ۹۰۰ میلی آمپر ساعت عرضه می‌شود و می‌توان با یک بار شارژ، ۱۰ روز از آن استفاده کرد، زیرا یکبار شارژ عمر طولانی تا ۲۶۰ ساعت را فراهم می‌کند. این گوشی با وزن ۱۳۳ گرم است و علاوه بر شماره گیری صوتی از ارسال پیام‌های هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند.

بدون وای فای، فقدان ویژگی‌های مدرن مانند برنامه‌ها و صفحه نمایش لمسی، راهی وجود ندارد که نوکیا ۳۳۱۰ بتواند با تلفن‌های هوشمند مدرن مطابقت داشته باشد، اما چیزی که آن را به یک گوشی تاریخی تبدیل می‌کند دو مزیت مهم است: هزینه بسیار کم و طول عمر زیاد.

گوشی نوکیا ۳۳۱۰

گفتنی است که نوکیا نسخه جدیدی از گوشی نوکیا ۳۳۱۰ را عرضه کرده که با صفحه نمایش TFT بزرگتر، با شیشه جلو، پشت و قاب پلاستیکی ساخته شده و دارای باتری ۱۲۰۰ میلی آمپر ساعتی است. این مدل جدید اکنون با قیمت حدود ۶۰ یورو در دسترس است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نیازمندیها