کد خبر: ۲۱۳۱۸
|
۰۳ مهر ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰
توییتر مفاهیم جدیدی را برای فیلتر کردن و محدود کردن پاسخ ها معرفی کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، توییتر سعی کرده تا پاسخ هایی را که ممکن است برای کاربران ارسال شود (و آن ها را دوست نداشته باشند) محدود کند. در آینده، این ابزارها می توانند شامل ویژگی ای شوند که به شما امکان می دهد پاسخ های احتمالی توهین آمیز را فیلتر کنید و دیگری که به شما امکان می دهد حساب های بالقوه ناخواسته را از پاسخگویی محدود کنید.

 پائولا بارکانت طراح ارشد محصول توییتر، به منظور جلب نظر کاربران، به طور خلاصه ویژگی هایی که در حال حاضر فقط کانسپت هستند را منتشر کرده است.

بارکانت می گوید توییتر از شما می پرسد که آیا می خواهید در صورت مشاهده پاسخ های مضر به توییت های خود، این کنترل ها را روشن کنید یا خیر؟ اگر فیلتر پاسخ شما روشن است، توییتر به شما یا هیچ کس دیگری (به جز کاربری که پاسخ را نوشته )نشان نمی دهد که توییت ها مضر تشخیص داده شده است. اگر تصمیم دارید حساب های ناخواسته را محدود کنید، کاربرانی که اخیراً الگوهای نقض قوانین داشته اند، به هیچ عنوان نمی توانند به توییت های شما پاسخ دهند.

بارکانت اذعان می کند از آنجا که این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود، ممکن است همیشه دقیق نباشد و حتی پاسخ های مربوطه و بدون مشکل را فیلتر کند. به همین دلیل این شرکت در حال بررسی این امکان است تا توییت های فیلتر شده و حساب های محدود را مرور کنید.

بارکانت در پاسخ به این سوال که آیا تغییر فیلتر پاسخ همه توییت های یک حساب را فیلتر می کند یا فقط توییتی که وب سایت به طور بالقوه توهین آمیز تلقی می کند، هنوز پاسخی ندارد. او گفت آنچه معرفی شده فقط یک مفهوم اولیه است که نیاز به آزمایش و تکرار دارد و اگر توییتر تصمیم به راه اندازی این ابزارها بگیرد، جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

ارسال نظرات
نیازمندیها