کد خبر: ۲۱۳۹۳
|
۰۶ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۰
همزمان با روز جهانی سالمند، مرحله نهایی دومین رویداد استارت‌آپی صبانو برگزار خواهد شد.

به گزارش «نبض فناوری»، رویداد استارت‌آپی صبا نو رویدادی ایده یابی در زمینه بازنشستگان و سالمندان و در محورهای سلامت جسمی، اوقات فراغت، گردشگری، سلامت روان و توان افزایی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی است که از سوی یکی از مراکز نوآوری برگزار می‌شود.

در دومین دوره این رویدادکه با محوریت "سلامت دیجیتال" برگزار شده است، ۳۰ طرح و ایده از سوی تیم‌ها به این رویداد ارسال شد که از این تعداد، ۱۴ تیم به منظور داوری به مرحله دوم راه یافتند. دومین دوره رویداد صبا نو که به صورت حضوری برگزار شد، پس از داوری طرح‌ها ۹تیم برگزیده شدند و به مرحله نهایی این رویداد راه یافتند. در بخش نهایی تیم‌ها در جلسات توانمندسازی و کارگاه آموزشی حضور یافتند.

با توجه به محور این دوره از رویداد که بر روی "سلامت دیجیتال" تمرکز داشت، حوزه فعالیت تیم‌های شرکت کننده، حوزه‌های مراقبت شخصی سازی شده، پیشگیری از بیماری‌ها، تشخیص زودهنگام بیماری‌ها و نظارت بر تغذیه و فعالیت بدنی را شامل می‌شد.

مرحله نهایی دومین رویداد استارت‌آپی صبانو(۲) با رویکرد سلامت دیجیتال و سالمندان روز جمعه ۹ مهرماه ۱۴۰۰ همزمان با یک اکتبر، روز جهانی سالمند برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظرات
نیازمندیها