کد خبر: ۲۱۸۶۳
|
۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰
تصاویری از هدست HTC Vive Flow چند روز قبل از عرضه گزارش شده است

به گزارش «نبض فناوری»،  انتظار می رود HTC یک هدست واقعیت مجازی جدید را در طول هفته عرضه کند، اما لازم نیست تا آن زمان منتظر بمانید. مجموعه ای از تصاویر Vive Flow قبل از رویداد راه اندازی، به صورت آنلاین راه اندازی شده است. طبق پروتکل، Vive Flow یک هدست سبک وزن است که برای مصرف کنندگان با نام داخلی "Hue" ساخته شده است. کنسرسیوم Bluetooth SIG قبلاً اسنادی را منتشر کرده بود که Hue را به عنوان یک محصول VR AIO (همه در یک) توصیف می کرد ، به این معنی که این دستگاه می تواند یک هدست مستقل باشد که نیازی به تلفن یا اتصال به کامپیوتر ندارد.

طبق گزارشات، این شرکت می خواهد Vive Flow را عمدتا به عنوان راهی برای استفاده رسانه ها(با برخی دسترسی به گیم) قرار دهد. تصاویری که به صورت آنلاین فاش شده است همچنین اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه را نشان می دهد، از جمله: سیستم دو لولایی برای اطمینان از مناسب بودن آن برای بیشتر افراد، صدای فراگیر فضایی، لنزهای قابل تنظیم و سیستم خنک کننده فعال. بعد از اینکه تلفن خود را از طریق بلوتوث به آن متصل می کنید، از دستگاه تلفن همراه خود به عنوان یک کنترل کننده واقعیت مجازی استفاده بهره خواهید برد و با استفاده از فناوری Miracast محتوا را در حالت واقعیت مجازی پخش کنید.

علاوه بر این، تصاویر نشان می دهد که Vive Flow برای پیش سفارش از 15 اکتبر در دسترس خواهد بود و در اوایل نوامبر به فروش می رسند. این هدست 499 دلار آمریکا، یعنی 200 دلار بیشتر از قیمت عرضه Quest 2 است و در صورت پیش خرید، هفت محتوای واقعیت مجازی رایگان و یک کیف دستی دریافت خواهید کرد.

برچسب ها: اچ تی سی هدست Vive Flow
ارسال نظرات
نیازمندیها