کد خبر: ۲۲۲۹۶
|
۰۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
اکنون تاریخچه واتساپ از آیفون به پیکسل و سایر دستگاه‌های اندروید 12 قابل انتقال است.

به گزارش« نبض فناوری»، گوگل در ماه آگوست، توانایی انتقال پیام‌های واتساپ از آیفون‌ها به دستگاه‌های گلکسی سامسونگ را ارائه کرد. این قابلیت برای انتقال سابقه واتساپ شما اکنون در مورد گوشی پیکسل و سایر دستگاه های اندروید 12 ارائه می شود.

گوگل می گوید با اپلیکیشن پیام رسان متعلق به فیسبوک همکاری نزدیکی داشته است تا جابجایی از آیفون به اندروید را آسان تر کند و تاریخچه واتساپ شما را با خود همراه کند.

تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کابل USB-C to Lightning است. به سادگی تلفن های خود را وصل کنید و هنگام راه اندازی دستگاه اندرویدی جدید از شما خواسته می شود تا یک کد QR را در آیفون خود اسکن کنید تا واتساپ راه اندازی شود و همه مکالمات، رسانه ها و موارد دیگر را به دستگاه جدید منتقل کنید.

همچنین می‌توانید از WhatsApp for iOS > Settings > Chats > Move Chats to Android دیدن کنید. این شامل مکالمات متنی، عکس‌ها و پیام‌های صوتی می‌شود، شرکت به‌طور خودکار مطمئن می شود که در حالی که انتقال در حال انجام است؛ پیام‌های جدیدی را در دستگاه قدیمی دریافت نمی‌کنید.

این قابلیت برای اولین بار در گوشی های سامسونگ با اندروید 10 و جدیدتر راه اندازی شد. انتقال تاریخچه چت واتسلپ اکنون در همه دستگاه‌های پیکسل در دسترس است و در گوشی‌های هوشمند جدیدی که با Android 12 راه‌اندازی می‌شوند در دسترس خواهد بود. سیستم عامل جدید همچنین به شما امکان می دهد داده ها را بهتر از iOS منتقل کنید. این شامل تطبیق و نصب خودکار همان برنامه‌های iOS از Google Play است.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
سید
۱۹:۵۵ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰
عوض این مسخره بازیا تلگرام رو رفع فیلتر کنید
0
0
نیازمندیها