کد خبر: ۲۲۳۰۴
|
۰۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰
شرکت Adobe یک برنامه وب جدید فتوشاپ را معرفی کرده است که نسخه محدودی از ابزارهای کامل برنامه را ارائه می دهد.

به گزارش« نبض فناوری»، گاهی اوقات، شما به نسخه کامل یک برنامه نیاز ندارید. فتوشاپ یک ابزار ویرایش تصویر قوی است، اما نسخه دسکتاپ برای بسیاری از اهداف بیشتر از آن چیزی است که نیاز دارید. برای رفع این مشکل، Adobe یک برنامه وب جدید فتوشاپ را معرفی کرده است که نسخه محدودی از ابزارهای کامل برنامه را ارائه می دهد.

Adobe می‌گوید که همکاران «می‌توانند بدون نیاز به دانلود برنامه‌ها یا داشتن اشتراک Creative Cloud، مستقیماً در مرورگر کامنت های خود را بررسی کرده و اضافه کنند». بنابراین اگر می‌خواهید کار خود را با یک مشتری احتمالی به اشتراک بگذارید، آنها می‌توانند آن را بدون دانلود فتوشاپ باز کنند و در خمورد آن نظر دهند.

با این حال، اگر Creative Cloud دارید، می‌توانید آنچه را که Adobe به عنوان ترفندهای جزئی و ویرایش‌های سریع توصیف می‌کند، در تصاویر خود ایجاد کنید. نسخه وب به هیچ وجه جایگزین برنامه فتوشاپ دسکتاپ نمی شود، اما اگر فقط می خواهید چند ویرایش ساده انجام دهید، می توانید از فتوشاپ در وب برای انجام آن استفاده کنید.

ویژگی های اصلی ویرایش تصویر در نسخه بتا هستند. علاوه بر این، از زمان نوشتن این مقاله نمی‌توانم از طریق بخش برنامه وب Adobe Creative Cloud به ویرایشگر وب بتا دسترسی داشته باشم و روشی که Adobe در صفحه پشتیبانی خود توضیح می‌دهد نیز هنوز کار نمی‌کند، بنابراین ممکن است به تدریج عرضه شود.

علاوه بر فتوشاپ، Abobe در حال کار بر روی نسخه بتای Illustrator برای وب است، اگرچه این یک نسخه بتا بسته است که برای امتحان کردن آن باید ثبت نام کنید.

ارسال نظرات
نیازمندیها