کد خبر: ۲۲۴۴۹
|
۱۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۸
شبکه اجتماعی توئیتر اخیرا اعلام کرد که با همکاری کاربران آیفون ، تست یک ویژگی جدید کسب درآمد را در اوایل ماه سپتامبر آغاز کرده است. قابلیت جدید موسوم به سوپر فالو (Super Follows) به کاربران توئیتری با بیش از 10 هزار فالوور امکان می‌دهد تا هر ماهه از طریق ارائه محتوا در سطوح بالاتر و تعامل در قالب اشتراک ماهیانه به درآمد دست یابند.

به گزارش «نبض فناوری»، مشخصه سوپر فالو در ابتدا صرفا برای کاربران منتخب در کشورهای ایالات‌متحده و کانادا قابل دسترس بود؛ اما از امروز کلیه کاربران توئیتر در سیستم‌عامل iOS به این قابلیت جدید دسترسی خواهند داشت. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد؛ کاربران توئیتری مقیم ایالات‌متحده با بیش از 10 هزار فالوور می‌توانند درخواست خود جهت تبدیل شدن به یک تولیدکننده محتوای “سوپر فالو” را ثبت نمایند.

تولیدکنندگان محتوا از میان 3 طرح اشتراک ماهیانه می‌توانند یکی را انتخاب کرده و به فالوورهای خود پیشنهاد دهند. هزینه اشتراک این طرح‌ها برابر با 2.99، 4.99 و 9.99 دلار است. کاربران برای سوپر فالو سایرین الزامی به سکونت در ایالات‌متحده نخواهند داشت؛ اما به منظور استفاده از این مشخصه، دسترسی به گوشی آیفون ضروری خواهد بود.

توئیتر قابلیت سوپرفالو را در اختیار تمامی کاربران آیفون قرار داد

بر اساس اعلام توئیتر، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند تا حداکثر 97 درصد از درآمد اشتراک سوپر فالو را دریافت نمایند. در واقع تا زمانی که درآمد مادام‌العمر تولیدکنندگان محتوا از مرز 50 هزار دلار فراتر نرود؛ کارمزد دریافتی کمپانی حداکثر برابر با 3 درصد خواهد بود. در صورت کسب درآمد بیش از 50 هزار دلار، توئیتر تعرفه کارمزد خود از درآمدهای آینده را تا حداکثر 20 درصد افزایش خواهد داد.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
ستاری در گزارش صد روزه فعالیتهای معاونت علمی ریاست‌جمهوری مطرح کرد بومی‌سازی طراحی و تولید پیکره هوش مصنوعی در کشور
نیازمندیها