کد خبر: ۲۲۶۰۰
|
۱۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
کاربران با استفاده از ویژگی Collabs، جدید اینستاگرام می‌توانند پست‌های فید و ریلز را با هم داشته باشند؛ تا راه کاملا نویی را برای دستیابی به مخاطبان جدید باز ‌کنند.

به گزارش« نبض فناوری»، Collabs اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که از شخصی برای همکاری در پست یا ریلز دعوت کنید تا بتواند محتوا را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارد.

اساساً، می‌توانید یک محتوا را با یک کاربر اینستاگرامی تحت همکاری هم منتشر کنید و پست در هر دو نمایه شما نمایش داده می‌شود.

به این ترتیب، می‌توانید دیدگاه‌ها، لایک‌ها و نظرات را به اشتراک بگذارید و به شما این امکان را می‌دهد تا از فالورهای یکدیگر استفاده کنید و با آنها درگیر شوید.

اینستاگرام آزمایش این ویژگی را در سال 2021 آغاز کرد و کاربران در مناطق منتخب به آن دسترسی پیدا کردند.

این ویژگی جدید باعث افزایش همکاری‌ها شود، به‌ویژه برای محتوای آموزشی که باعث تغییرات مثبت می‌شود. ویژگی Collabs برای برندها، راه جدیدی را برای مشارکت با اینفلوئنسرها، به دست آوردن نفوذ اجتماعی از طریق انجمن و رسیدن به جوامع درگیر باز می کند.

نحوه استفاده از ویژگی Collabs اینستاگرام

هنگامی که به ویژگی Collabs دسترسی پیدا کردید، می‌توانید درخواست‌هایی را برای همکاری در پست‌های فید و ریلز ارسال و قبول کنید.

نحوه ارسال درخواست Collabs

پس از آپلود پست ریلز یا فید خود، طبق معمول به صفحه اشتراک‌گذاری بروید و سپس روی « Tag People» ضربه بزنید.

در گوشه سمت راست پایین، اکنون گزینه ای برای « Invite Collaborator» مشاهده خواهید کرد. پس از ضربه زدن، کاربر مورد نظر را جستجو کرده و انتخاب کنید.

ویژگی جدید اینستاگرام چیست/ راهنمای گام به گام نحوه استفاده از آن

پس از اینکه همکار خود را انتخاب کردید، پست را طبق معمول به اشتراک بگذارید و سازنده درخواستی را در قسمت پیام های مستقیم خود DM دریافت خواهد کرد. تا زمانی که درخواست شما را نپذیرند، پست ظاهر نمی شود.

توجه: در حال حاضر فقط می توانید با یک نفر همکاری کنید.

نحوه پذیرش درخواست Collabs

اگر شخصی درخواست همکاری در یک پست فید یا Reel با شما را داشته باشد، درخواست او را در DM خود دریافت خواهید کرد.

روی « Accept» ضربه بزنید تا محتوا در هر دو نمایه شما ظاهر شود.

ارسال نظرات
نیازمندیها