کد خبر: ۲۲۸۴۸
|
۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰
می توان آخرین بازدید یا وضعیت فعالیت در اینستاگرام را پنهان کرد که در ادامه روش آن را توضیح خواهیم داد.

به گزارش« نبض فناوری»، اینستاگرام اولین پلتفرم رسانه اجتماعی نسل مدرن در سراسر جهان است. برنامه متعلق به فیسبوک در چند سال گذشته با افزودن چندین ویژگی جدید به چیزی بیش از یک برنامه اشتراک گذاری فوری عکس تبدیل شده است. قابلیت ارسال پیام، پست، حلقه و ویدئوهای IGTV نیز بهبود یافته است.

اینستاگرام همچنین با وضعیت در دسترس بودن کاربر یکپارچه شده است. این شرکت این ویژگی را " Activity Status" نامیده است که به مخاطبین اینستاگرام اجازه می دهد از آنلاین یا آفلاین بودن دیگران آگاه شوند. اگر می خواهید مخاطبین خود را در مورد وضعیت در دسترس بودن خود به روز نگه دارید، این گزینه مفید است، اما در مواقعی که می خواهید از افراد خاصی دوری کنید آزاردهنده می شود.

در چنین سناریوهایی، شما می خواهید وضعیت " last seen" یا " online" را در اینستاگرام مخفی کنید. اما، چگونه می توانید " Activity Status" را خاموش کنید؟ نبض فناوری در ادامه تمام مراحلی را که باید انجام دهید تا آخرین وضعیت فعالیت خود را در اینستاگرام غیرفعال کنید توضیح خواهد داد:

برای غیرفعال کردن وضعیت فعالیت، نیازی به بازدید از وب سایت دسکتاپ اینستاگرام ندارید. همین کار را می توان از طریق هر دو برنامه اندروید و iOS انجام داد. مراحلی که در ادامه اشاره می کنیم در رابطه با گوشی هوشمند اندرویدی است. با این حال، این روش برای دستگاه های iOS نیز یکسان است.

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را باز کنید.

مرحله 2: اکنون بر روی زبانه سه خط افقی که در سمت راست بالای صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام خود قرار دارد کلیک کنید و گزینه " Settings " را انتخاب کنید.

مرحله 3: اکنون باید روی گزینهPrivacy  ضربه بزنید.

مرحله 4: اکنون گزینه Activity status را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

مرحله 5: تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که گزینه Show Activity Status  را غیرفعال کنید.

شایان ذکر است که مراحل بالا فقط وضعیت فعالیت شما (آخرین بازدید/در دسترس بودن آنلاین) را از سایر مخاطبین پنهان می کند. این اعلان seen را از پنجره مکالمه خاموش نمی کند.

ارسال نظرات
نیازمندیها