کد خبر: ۲۳۱۱۲
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۹:۴۰
اخیراً در طی آزمایشی مشخص شد که حداکثر قدرت شارژ گوگل پیکسل ۶ در حدود ۲۲ وات و میانگین آن ۱۳ وات است. این اعداد اصلاً قانع‌کننده نیستند زیرا گوگل ادعا کرده بود که پیکسل ۶ قادر به شارژ با سرعت ۳۰ وات است و همینطور که مشاهده می‌کنید تفاوت بسیار آشکاری بین اعداد وجود دارد.

به گزارش «نبض فناوری»، اکنون گوگل آمده تا در مورد نحوه عملکرد شارژ پیکسل ۶ توضیح دهد. به گفته گوگل، «ما باتری لیتیوم یونی پیکسل را برای نرخ شارژ بالا در زمانی که سطح باتری پایین است، بهینه کرده‌ایم. پیکسل ۶ می‌تواند در حدود ۳۰ دقیقه (با شارژر برق ۳۰ واتی USB-C Google) تا ۵۰ درصد شارژ دریافت کند و بسته به استفاده و دمای دستگاه، به سرعت در عرض یک ساعت به ۸۰ درصد می‌رسد.

گوگل افزود: «حداکثر توانی که پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو از شارژر سیمی می‌گیرند، به ترتیب ۲۱ و ۲۳ وات است. با نزدیک به حداکثر ظرفیت باتری، قدرت شارژ به تدریج کاهش می‌یابد تا طول عمر باتری بهبود یابد. اساساً به نظر می‌رسد که گوگل می‌خواهد بگوید که سرعت شارژ تلفن شما هرگز به ۳۰ وات نمی‌رسد زیرا آن‌ها می‌خواهند از باتری تلفن محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش دهند.

به نظر می‌رسد که بقیه یافته‌های آن‌ها با آزمایشی که Android Authority انجام داده است مطابقت دارد، بنابراین‌ امیدواریم با توضیحاتی که ارائه شده کاربران توجیه شده باشند. ما مطمئن هستیم که برخی آرزو می‌کردند این باتری با ۳۰ وات شارژ می‌شد، اما به نظر می‌رسد که گوگل تصمیم گرفته به جای آن، طول عمر باتری را در اولویت قرار دهد.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
در قالب برگزاری رویداد فناورانه محقق خواهد شد ایده‌های لیزر و فوتونیک تا تجاری‌سازی حمایت می‌شوند
نیازمندیها