کد خبر: ۲۳۱۲۶
|
۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰

ویژگی جدید انتظار مکالمه واتساپ چیست؟

واتساپ شروع به انتشار انتظار تماس برای کاربران اندروید کرده است. انتظار تماس ماه گذشته برای کاربران iOS منتشر شد.

به گزارش« نبض فناوری»، واتساپ، قابلیت انتظار تماس را در برنامه اندروید خود به کار گرفته است. کاربران آیفون اپل قبلاً به این ویژگی دسترسی داشتند زیرا واتساپ برای iOS حدود یک ماه پیش ارتقا یافته بود.

قابلیت انتظار تماس به کاربران این امکان را می‌دهد که تماس صوتی دریافتی واتس‌اپ را در حال تماس دیگری هم بپذیرند. در حال حاضر، تماس جدید به طور خودکار قطع می شود و پس از پایان اولین مکالمه، کاربران از تماس از دست رفته مطلع می شوند.

 انتظار تماس در واتساپ چگونه کار می کند

قابلیت انتظار تماس در واتس اپ به طور پیش فرض از نسخه 2.19.352 برای کاربران اندروید فعال می شود. فقط زمانی متوجه این ویژگی خواهید شد که در حال تماس باشید. با به روز رسانی جدید، رابط کاربری تماس های دریافتی اصلاح شده است.

هنگامی که در واتساپ در حال تماس صوتی هستید و تماس دیگری دریافت می کنید، دو دکمه دریافت خواهید کرد. در سمت چپ دکمه Decline و در سمت راست دکمه سبز رنگ End and Accept وجود دارد.

اگر دکمه « Decline » را فشار دهید، تماس ورودی رد می‌شود و به تماس موجود ادامه می‌دهید. اگر دکمه « End and Accept » را فشار دهید، تماس در حال انجام قطع می‌شود و می‌توانید با طرف مقابل صحبت کنید.

در تماس‌های صوتی معمولی، می‌توانید در حین پذیرش تماس جدید، تماس را در حالت انتظار قرار دهید. با این حال، این ویژگی در حال حاضر در واتساپ در دسترس نیست و می توانید انتخاب کنید که با تماس موجود وصل شوید یا تماس در حال انجام را قطع و تماس ورودی دوم را بپذیرید.

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
وبگردی