کد خبر: ۲۳۱۷۸
|
۰۵ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰
در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد از بازی متنسب به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد.

به گزارش« نبض فناوری»، معین، مسئول فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج و با حضور اقشار مختلف مردم، سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل نیرو‌های مسلح ایران، سالار عقیلی خواننده مطرح کشورمان، خانواده‌های معظم شهدا و جمعی از اصحاب رسانه در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شده و در آن بازی «سردار مقاومت» رونمایی شد گفت: تکیه بر ظرفیت‌های جوانان و تکیه بر ایمان و توانایی‌های مردم هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران است. تکیه بر استعداد‌های داخلی کشور خار چشم دشمنان است و برنامه‌های آن شکست خورده است. تیم‌های بسیجی در ۴۸ ساعت گذشته در حوزه بازی ایده‌های خود را مطرح کردند و ضد انقلاب از این فضا و گردهمایی اذیت شدند.

وی تصریح کرد: قصد معرفی برترین و فعال‌ترین افراد حوزه بازی را داریم و شگفتانه ما رونمایی از بازی حاج قاسم است و این بازی تنه به تنه بازی‌های دنیا خواهد زد.

فرمانده مقاومت

حامیان «شتاب دهنده حرکت اول» برای ساخت این بازی، موسسه رزمندگان اسلام و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و چند نهاد دیگر بوده اند.

در قسمتی از برنامه از نامزد‌های بخش برترین پایگاه اطلاع رسانی، برترین مرکز تولیدات فضای مجازی بسیج، برترین نامزد‌های بخش مدیران شبکه مردمی سایبری انقلاب، برترین نامزد‌های بخش اینفلوئنسر‌های توئیتر شمسا، برترین مرکز آموزش فضای مجازی بسیج، برترین فعالان شبکه مردمی سایبری انقلاب با حضور مدیرعامل موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام، سردار شیرازی و سردار جهانگیری و تنی چند از مسئولین تقدیر به عمل آمد. همچنین از خانواده شهید مدافع حرم محمد کامران و مهدی قاضی خانی با اجرای یک نمایش خاص تقدیر به عمل آمد.

جعفری تولید کننده بازی حاج قاسم سلیمانی نیز در این مراسم گفت: خیلی دوست داشتیم خود سردار سلیمانی در مراسم حضور داشته باشند چرا که مطالبه اصلی این شهید بزرگوار در سال ۹۸ نشان دادن رشادت‌های مدافعین حرم به کل جهان بوده است. بعد از مطالعه خاطره رهبر در مورد رشادت‌های سردار سلیمانی در نجات مردم از جنگ با داعش و حمایت‌های دکتر معین این بازی را تولید کردیم.

فرمانده مقاومت

وی بیان کرد: این بازی بیش از ۷ ساعت گیم پلی و تا ۲۰ ساعت ادامه خواهد داشت و به مدت ۴۵ دقیقه این بازی به همت جوانان بسیجی و خلاق ساخته شده است.

در این مراسم از چهره های ماندگار سال فضای مجازی بسیج تقدیر شد که یکی از آن ها محمد رضا گرایی کشتی گیر تیم ملی بود. جایزه ویژه سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم به تیم بازی سازی استان مرکزی به عنوان جوان ترین بازی های این رویداد تقدیم شد. همچنین در مراسم مذکور از تمبر سردار سرلشکر شهید حجازی با حضور مسئولین سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد.

فرمانده مقاومت

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
در قالب برگزاری رویداد فناورانه محقق خواهد شد ایده‌های لیزر و فوتونیک تا تجاری‌سازی حمایت می‌شوند
نیازمندیها