کد خبر: ۲۳۲۱۲
|
۰۶ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۲

ویژگی جدید واتساپ چیست؟|استیکربازها به گوش

واتساپ برای اندروید نسخه بتای 2.21.24.11 با اضافه کردن میانبر اختصاصی به کاربران امکان می‌دهد استیکرها را سریعاً ارسال کنند.

به گزارش« نبض فناوری»، واتساپ آزمایش میانبر جدیدی را آغاز کرده است که به کاربران امکان می دهد به سرعت استیکرها را به مخاطبین خود ارسال کنند. این تغییر ابتدا برای نسخه بتا در اندروید اعمال شده، اگرچه ممکن است در روزهای آینده به دست عموم برسد.

این ویژگی چند روز پس از آن ارائه شده است که واتساپ یک استیکرساز سفارشی برای دسکتاپ و کاربران وب خود معرفی کرد تا به آنها اجازه دهد به راحتی استیکرهای جدید بسازند. برنامه پیام‌رسانی متعلق به متا از برچسب‌ها به عنوان یکی از منابع کلیدی استفاده می‌کند تا به افراد اجازه دهد با استفاده از تصاویر کوچک حالت خود را بیان کنند. همچنین به اشخاص ثالث اجازه ساخت استیکر برای برنامه را می داد.

واتساپ برای اندروید نسخه بتای 2.21.24.11 میانبر اختصاصی را ارائه کرده تا به کاربران امکان دهد استیکرها را سریعاً ارسال کنند.

میانبر فروارد در کنار برچسبی که در رشته پیام خود دارید قرار می گیرد تا بتوانید فوراً با دیگران در واتساپ اشتراک گذاری کنید. باید روی میانبر ضربه بزنید و سپس مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید. این روند کاری را که باید روی استیکر ضربه زده و نگه دارید و سپس دکمه Forward را از نوار بالا فشار دهید تا آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید را کاهش می دهد.

WhatsApp قبلاً یک میانبر فروارد برای تصاویر دارد که به روشی مشابه کار می کند و به شما کمک می کند تا به سرعت تصاویری را که در چت های خود دارید به اشتراک بگذارید.

می‌توانید پس از ثبت‌نام به‌عنوان آزمایش‌کننده واتس‌اپ در برنامه آزمایشی Google Play بتا، با دانلود آخرین نسخه بتای WhatsApp برای Android، به‌روزرسانی را بررسی کنید. همچنین، می‌توانید با بارگذاری فایل APK نسخه بتا از APK Mirror، به تغییرات نگاه کنید.

واتساپ در اکتبر 2018 استیکرهایی را روی پلتفرم خود معرفی کرد. از آن زمان، اپلیکیشن پیام رسان لیستی از به روز رسانی ها را ارائه کرده است تا به افراد اجازه دهد به راحتی و به طور فعال تر استیکرها را در پلتفرم به اشتراک بگذارند. همچنین در اکتبر سال جاری استیکرهایی را در حالت پرداخت راه اندازی کرد و اخیراً به کاربران وب و دسکتاپ اجازه داد تا شروع به ایجاد استیکرهای سفارشی برای اشتراک گذاری در پلتفرم کنند.

ارسال نظرات
سهم لوکس‌ها از بازار و ارز موبایل جنجال واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار
وبگردی