کد خبر: ۲۳۲۴۷
|
۰۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۰

ساعت هوشمند BYD برای باز کردن قفل خودروهای این شرکت معرفی شد

شرکت بی‌وای‌دی، خودروساز چینی شروع به استفاده از یک ماژول NFC در آینه عقب سمت چپ خودروهای خود کرده است که به گوشی‌های مجهز به NFC و ساعت‌های هوشمند اجازه می‌دهد قفل خودرو را باز کنند. همچنین این شرکت از ساعت هوشمند جدیدی با پشتیبانی از این ویژگی برای باز کردن قفل خودروهایش رونمایی کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، طبق اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های چین، غول خودروسازی به زودی ساعت هوشمند خود را روانه بازار خواهد کرد که از ویژگی‌هایی مانند استارت هوشمند، قفل هوشمند، بالا و پایین بردن شیشه و باز کردن درب عقب پشتیبانی می‌کند. همچنین گفته می‌شود که در حال حاضر فقط اوپو واچ ۲ می‌تواند از ویژگی جدید موجود در خودروهای بی‌وای‌دی استفاده کند، اما احتمالا در آینده این قابلیت در دسترس دستگاه‌های بیشتری قرار بگیرد.

ساعت BYD همچنین می‌تواند بطور موثر جایگزین کلید ماشین شود که این یک نکته خوبی است، زیرا همیشه روی مچ کاربران بسته می‌شود و با این وجود خطر گم شدن کلید از بین می‌رود.

ساعت هوشمند BYD برای باز کردن قفل خودروهای این شرکت معرفی شد

ساعت هوشمند BYD برای باز کردن قفل خودروهای این شرکت معرفی شد

پوسترهای تبلیغاتی منتشر شده از این ساعت طراحی آن را به خوبی نشان می‌دهند که یک صفحه گرد دارد و ظاهرا مستحکم است و در بالای قاب فلزی اطراف نمایشگر آن لوگوی BYD دیده می‌شود. به نظر می‌رسد صفحه نمایش این ساعت از جنس یاقوت کبود ساخته شده باشد و جنس بندهای آن لاستیکی است.

با توجه به اینکه محصول مورد بحث یک ساعت هوشمند است، انتظار می‌رود به همراه چندین واچ فیس و ویژگی‌هایی مانند گام شمار، قدم شمار ورزشی، پایش ضربان قلب، نظارت بر خواب، یادآور تماس، سنسور دما و موارد دیگری روانه بازار شود. بنابراین، این ساعت علاوه بر باز کردن قفل خودرو بدون نیاز به کلید اصلی، به عنوان یک ردیاب تناسب اندام نیز عمل خواهد کرد.

طبق این گزارش به نظر می‌رسد ساعت هوشمند شرکت بی‌وای‌دی از ماه دسامبر فروش خود را آغاز خواهد کرد اما قیمت آن هنوز مشخص نشده است.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
سهم لوکس‌ها از بازار و ارز موبایل جنجال واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار
وبگردی