کد خبر: ۲۳۲۶۶
|
۰۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰

استیکر ساز مخصوص واتساپ و نحوه استفاده آن چیست؟

واتساپ اکنون به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه وب استیکرهای سفارشی ایجاد کنند و برنامه دسکتاپ نیز به زودی این امکان را خواهد داشت.

به گزارش« نبض فناوری»، خبر به‌روزرسانی جدید برای نسخه وب پلتفرم پیام‌رسانی به شما این امکان را می‌دهد که تصاویر معمولی رایانه خود را به استیکر تبدیل کنید.

استیکرها روشی عالی برای افزودن شخصیت و سرگرمی به پیام‌های شما هستند و این ویژگی جدید به شما امکان خلاقیت و منحصر به فرد بودن را می دهد.

کارهایی که می توانید با استیکر ساز واتساپ انجام دهید

واتس‌اپ مدت‌هاست که مانند بسیاری از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دیگر از استیکرها پشتیبانی می‌کند، اما همه آنها توسط استیکر سازان شخص ثالث ارائه شده‌اند. اگر نمی‌خواهید از سازندگان استیکر شخص ثالث استفاده کنید، تنها گزینه دیگر شما این بود که امیدوار باشید که مخاطبینتان هنگام ارسال پیامک، استیکرهای سرگرم‌کننده را برای شما ارسال کنند تا آنها را جمع‌آوری کرده و برای ایجاد کتابخانه استیکر استفاده کنید.

با این حال، با ویژگی جدید، شما اکنون آزادی خلاقانه کاملی دارید تا هر تعداد استیکر سفارشی بسازید و از طریق واتساپ با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از ویژگی جدید، واتساپ خود را در وب باز کنید و وارد یک چت شوید. سپس، روی نماد گیره کاغذ (پیوست ها) کلیک کنید، Sticker را انتخاب کنید و سپس یک تصویر را آپلود کنید.

پس از آن، می توانید تصویر خود را با ایموجی ها، متن و حتی استیکرهای موجود سفارشی کنید و همچنین آن را به شکل و اندازه دلخواه برش دهید. برای به دست آوردن محصول نهایی با بزرگنمایی بیشتر، تصویری را که آپلود کرده‌اید و همچنین پس‌زمینه شفاف را برش داده یا بچرخانید.

استیکر ساز مخصوص واتساپ و نحوه استفاده آن چیست؟

از این نسخه فقط می‌توانید از تصاویر ثابت به عنوان استیکر استفاده کنید. ویدیوها و گیف‌ها با هم سازگار نیستند. اگر از آنها استفاده کنید، نتیجه نهایی یک تصویر ثابت از یکی از فریم‌های ویدیو یا GIF است که آپلود کرده‌اید.

برای ساخت استیکرهای عالی با Sticker Maker به هیچ مهارت طراحی گرافیکی پیشرفته نیاز نخواهید داشت زیرا استفاده از آن بسیار ساده است. بعلاوه، ویرایش استیکرها با دقت نشانگر ماوس به جای استفاده از انگشتان در موبایل بسیار راحتتر است.

چه زمانی باید در دسکتاپ واتساپ منتظر این ویژگی باشیم

این ویژگی علاوه بر نسخه وب آن، هفته آینده در برنامه های دسکتاپ واتساپ نیز در دسترس خواهد بود. ویژگی استیکر سفارشی ممکن است زمانی به نسخه موبایل راه پیدا کند، اما واتساپ هنوز این موضوع را تایید نکرده است.

ارسال نظرات
وبگردی