کد خبر: ۲۳۴۶۷
|
۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰
توسط یک شرکت دانش بنیان؛

بیش از ۱۶۰ قلم محصول دارویی و بهداشتی تولید شد

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تحقیقاتی پویندگان فرآوری طبیعی، هدف اصلی این شرکت را انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و نوآوری دانست و گفت: در همین راستا بیش از ۱۶۰ قلم محصول دارویی و بهداشتی را تولید کرده‌ایم.

حمزه محبعلی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تحقیقاتی پویندگان فرآوری طبیعی، در گفتگو با خبرنگار «نبض فناوری» با اشاره به فعالیت شرکت، اظهار کرد: این شرکت دانش‌بنیان تحقیقاتی در زمینه فراوری گیاهان و ساخت انواع مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع و انجام امور آزمایشگاهی و کنترل مواد شیمیایی انجام امور آرایشی و بهداشتی غذایی سلولزی دارویی پلیمر فعالیت می‌کند و به همین منظور محصولاتی را در حوزه تولید دارو و آرایشی و بهداشتی تولید و روانه بازار کرده است.

وی تصریح کرد: این شرکت از ۲۰ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است. ۱۶۰ قلم محصولات بهداشتی و دارویی در این شرکت تولید شده است که تمام این محصولات را با دانش فنی بومی انجام شده است.

مدیرعامل این شرکت افزود: شرکت تحقیقاتی پویندگان فرآوری طبیعی، در راستای کنترل محصولات غذایی، مواد اولیه دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی و سم شناسی فعالیت خود را گسترش داده و در حال حاضر با فعالیت بخش‌های مختلفی از جمله آزمایشگاه تخصصی غذا، آزمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی، آزمایشگاه تخصصی میکروبیولوژی، آزمایشگاه مواد اولیه دارویی، آرایشی و بهداشتی، آزمایشگاه صنایع سلولزی و آزمایشگاه آنالیز دستگاهی، پاسخگوی نیاز کنترل کیفیت شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است.

محبعلی ادامه داد: هدف اصلی این شرکت بیشتر انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و نوآوری است و درصدد هستیم که محصولات با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم. در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت به کشور‌های خارجی نیز صادر می‌شود.

ارسال نظرات
وبگردی