کد خبر: ۲۳۴۸۳
|
۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۹:۴۰

هواوی احتمالا چند هفته دیگر از گوشی تاشو میت V رونمایی خواهد کرد

طبق گزارش یکی از منابع چینی، هواوی در تاریخ ۲۳ دسامبر (۲ دی) با برگزاری یک رویداد از گوشی تاشو میت V به همراه چند محصول دیگر رونمایی خواهد کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، ظاهرا هواوی ماه آینده با برگزاری یک رویداد قصد دارد از مجموعه‌ای از دستگاه‌ها مانند لپ‌تاپ، تلویزیون و یک دستگاه پوشیدنی هوشمند رونمایی کند. اکنون طبق گفته یکی از افشاگران در شبکه اجتماعی چینی ویبو، به نظر می‌رسد هدف اصلی غول فناوری چین از برگزاری این رویداد، معرفی گوشی تاشو میت V است.

هواوی احتمالا چند هفته دیگر از گوشی تاشو میت V رونمایی خواهد کرد

همچنین به نظر می‌رسد تیزر لو رفته‌ای از سوی هواوی نیز به عرضه این دستگاه در ۲۳ دسامبر اعتبار می‌بخشد. در این تیزر ظاهرا گوشی تاشو هواوی در حالت بسته دیده می‌شود و تاریخ عرضه آن نیز اواخر دسامبر ۲۰۲۱ عنوان شده است.

هواوی احتمالا چند هفته دیگر از گوشی تاشو میت V رونمایی خواهد کرد

تاکنون شایعات و گزارش‌های زیادی درباره گوشی تاشو هواوی منتشر شده که جزئیات بیشتری از آن را مشخص می‌کند. طبق گزارش‌های قبلی و اطلاعات منتشر شده در یک پتنت، به نظر می‌رسد میت V از لوله حرارتی منحصر به فردی بهره خواهد برد که در فرآیند اتلاف گرما عملکرد کارآمدتری دارد و بطور خاص برای گوشی‌های تاشو طراحی شده است.

هواوی احتمالا چند هفته دیگر از گوشی تاشو میت V رونمایی خواهد کرد

طراحی نوآورانه لوله حرارتی هواوی میت V در سال ۲۰۲۰ توسط غول ارتباطات چین به ثبت رسیده است. لوله حرارتی منعطف تمام طول گوشی تاشو را پوشش خواهد داد که این امر باعث بهبود قابل توجهی در زمینه مدیریت گرما و کارایی کلی دستگاه می‌شود.

به نظر می‌رسد هواوی تولید نسل بعدی گوشی‌های تاشو خود را آغاز کرده که احتمالا به عنوان رقیبی برای گلکسی زد فلیپ ۳ روانه بازار خواهند شد. ظاهرا نسل بعدی گوشی‌های تاشو هواوی علاوه بر لولا جدید که توسط شرکت Zhaoli Technology در حال ساخت است، از طراحی صدفی نیز برخوردار خواهد بود. گفته می‌شود در این لولا جدید قطعات کمتری استفاده شده و همین امر باعث کاهش هزینه ساخت آن می‌شود که با این وجود، قیمت نهایی گوشی نیز احتمالا کمتر از گوشی‌های تاشو سامسونگ خواهد بود.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
جابجایی مسافران با سرعت بالا؛ چین هواپیمای فضایی می سازد
حذف پیام‌ها در واتساپ چگونه انجام می‌شود چگونه چت‌های حذف شده WhatsApp را بازیابی کنیم؟
وبگردی