کد خبر: ۲۳۴۹۵
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰

شیائومی 11LE این هفته معرفی می شود

انتظار می‌رود شیائومی تا پایان این ماه از سری شیائومی 12 رونمایی کند. ممکن است این شرکت قبل از آن گوشی دیگری از سری Xiaomi 11/Mi 11 را عرضه کند. در ادامه نگاهی به این گوشی نسل آینده می اندازیم.

به گزارش« نبض فناوری»، طبق گزارش شیائومی به زودی یک گوشی با نام Mi 11 LE را در چین عرضه کند. کد MIUI دستگاه را با نام تجاری Mi به جای نام تجاری جدید شیائومی فهرست می کند.

اسم رمز گوشی(Lisa) و شماره مدل (2107119DC) نشان می‌دهد که چیزی نیست جز گوشی Xiaomi 11 Lite 5G NE که قبلاً منتشر شده است. اما بنا به دلایلی، با نام جدیدی در کشور اصلی شرکت فروخته خواهد شد.

این همه چیز نیست، یک TikToker از چین ویدیویی را منتشر کرده است که نشان می دهد این گوشی هوشمند در 9 دسامبر عرضه می شود. در نهایت، شیائومی می گوید که دستگاه به احتمال زیاد با V12.5.6.0.RKOCNXM مبتنی بر اندروید 11 عرضه می شود.

اگرچه این گوشی با نام Mi 11 LE در کد MIUI ذکر شده است، اما احتمال زیادی وجود دارد که به عنوان Xiaomi 11 LE 5G در چین رسمی شود. در حال حاضر، مطمئن نیستیم که LE مخفف چیست. احتمالاً به معنای نسخه Lite است.

Xiaomi 11 Lite 5G NE معروف به Xiaomi 11 Lite NE 5G در هند صرفاً Mi 11 Lite 5G با Snapdragon 778G به جای Snapdragon 780G است. در حالی که Mi 11 LE هنوز عرضه نشده، نوع چینی این گوشی خواهد بود.

برچسب ها: چین شیائومی گوشی
ارسال نظرات
سهم لوکس‌ها از بازار و ارز موبایل جنجال واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار
وبگردی