کد خبر: ۲۳۶۲۲
|
۱۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۵

بازی‌های گوگل پلی سال آینده برای ویندوز عرضه می‌شود

گوگل اعلام کرد از سال آینده بازی‌های گوگل پلی را در اختیار کاربران ویندوز قرار می‌دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، طبق اعلام شرکت گوگل بازی‌های گوگل پلی(Google Play) از سال آینده تنها محدود به سیستم عامل‌های اندروید و کروم(ChromeOS) نخواهد بود و کاربران سیستم عامل ویندوز هم می‌توانند به بازی‌های گوگل پلی دسترسی داشته باشند.

یکی از مدیران ارشد شرکت گوگل می‌گوید «علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای در سال ۲۰۲۲ برای انجام دادن بازی مورد علاقه خود نباید حتماً به سیستم عامل اندروید دسترسی داشته باشند زیرا بازی‌های گوگل پلی به راحتی از طریق پلی استور در اختیار کاربران ویندوز قرار می‌گیرد و آن‌ها نیز می‌توانند از بازی‌های گوگل پلی لذت ببرند. بازی‌های گوگل پلی از سال آینده در تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز قابل نصب و اجرا هستند.»

گوگل هنوز زمان دقیق هماهنگی‌سازی گوگل پلی با ویندوز را اعلام نکرده است ولی به نظر می‌رسد باتوجه به استقبال گسترده کاربران از برنامه جدید گوگل این شرکت هرچه سریع‌تر بستر لازم برای هماهنگ‌سازی بازی‌های اندروید با ویندوز را فراهم کند. کارشناسان فناوری معتقدند اجرا برنامه جدید گوگل در حوزه بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در افزایش درآمد این شرکت داشته و تعداد کاربران گوگل پلی را تا حد زیادی افزایش دهد.

منبع/ آنا 

ارسال نظرات
جابجایی مسافران با سرعت بالا؛ چین هواپیمای فضایی می سازد
حذف پیام‌ها در واتساپ چگونه انجام می‌شود چگونه چت‌های حذف شده WhatsApp را بازیابی کنیم؟
وبگردی