کد خبر: ۲۳۷۶۲
|
۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۷

ورود ویژگی جدید در مورد کپشن توییتر

کاربران توییتر روی دسکتاپ می‌توانند زیرنویس‌های خودکار را روشن یا خاموش کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، توییتر در حال دریافت زیرنویس خودکار برای ویدیوها است. عملکرد مورد انتظار از چهارشنبه، 15 دسامبر در سطح جهانی برای iOS، اندروید و وب شروع به کار کرد. ویژگی زیرنویس خودکار در حال حاضر از 37 زبان پشتیبانی می کند. زیرنویس‌های خودکار در ویدیوهایی که در iOS و Android بی‌صدا هستند ظاهر می‌شوند. از طرف دیگر، کاربران دسکتاپ می توانند آنها را روشن و خاموش کنند. کاربرانی که مشکل شنوایی دارند اکنون می‌توانند ویدیوهایی را در توییتر با زیرنویس‌های خودکار روشن تماشا کنند و دسترسی کاربران بیشتری را در این پلتفرم افزایش دهند.

تیم پشتیبانی توییتر در 15 دسامبر در مورد به روز رسانی جدید توییت کرد. این شرکت تایید کرد که از امروز زیرنویس‌های خودکار ویدیوها برای همه کاربران اندروید، iOS و وب در دسترس خواهد بود. همانطور که گفته شد، با عملکرد جدید، کاربران توییتر می‌توانند هنگام تماشای یک ویدیوی بی‌صدا در موبایل، کپشن‌ها را به‌طور خودکار مشاهده کنند. زیرنویس‌های خودکار توییتر در حال حاضر به بیش از 30 زبان از جمله عربی، چینی، انگلیسی، آلمانی، هندی، تامیل و بسیاری دیگر در دسترس هستند.

توییتر خاطرنشان می‌کند که زیرنویس‌های خودکار اکنون در ویدیوهای بی‌صدا در iOS و اندروید نشان داده می‌شوند، در حالی که می‌توانید روی دکمه CC روی دسکتاپ ضربه بزنید تا بعد از خاموش کردن صدای دستگاهتان، متن اتو کپشن را مشاهده کنید.

این شرکت رسانه های اجتماعی اخیراً تغییرات قابل توجه زیادی را به پلتفرم و فضاهای توییتر خود اضافه کرده است. همچنین، توییتر یک ویژگی جدید مرتبط با حریم خصوصی اضافه کرده است که به کاربران اجازه می دهد یک فالوور را بدون مسدود کردن آنها حذف کنند. هنگامی که یک کاربر توییتر شخصی را حذف کرد، توییت های کاربر دیگر به طور خودکار در جدول زمانی او ظاهر نمی شوند.  این ویژگی در حال حاضر در نسخه وب موجود است.

ارسال نظرات
وبگردی