کد خبر: ۲۳۷۶۶
|
۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

برخی آیفونی ها با واتس آپ به مشکل خوردند

چندین توییت امروز در توییتر در مورد مشکلاتی بود که برخی از کاربران آیفون با برنامه واتس آپ داشتند. کسانی که با این باگ مواجه شدند، نمی‌توانستند اپلیکیشن پیام‌رسانی را روی گوشی مجهز به iOS خود باز کنند، زیرا بلافاصله پس از ضربه زدن به آیکون در صفحه اصلی، از کار می‌افتد.

به گزارش «نبض فناوری»، صرف نظر از اینکه چه چیزی باعث از کار افتادن واتس آپ در iOS شده است، واتس آپ بیانیه عمومی ارائه نکرده است. این اشکال روی نسخه معمولی WhatsApp و WhatsApp Business تأثیر می گذارد.

با رمزگذاری انتها به انتها که حریم خصوصی شما را حفظ می کند، واتس اپ متن هایی را از طریق اتصال اینترنتی تلفن شما ارسال می کند. امکان ارسال فایل‌ها و پیام‌های ویدیویی بزرگ‌تر، پشتیبانی از چت‌های گروهی بزرگ، رسید خواندن و ویژگی‌های بیشتر، واتس آپ را به محبوب‌ترین برنامه پیام‌رسانی در بیش از ۱۰۰ کشور تبدیل کرده است.  این اپلیکیشن بیش از 5 میلیارد بار نصب شده است.

در حالی که فیسبوک اطلاعات مالی را بر اساس برنامه های فردی مشخص نمی کند، کارشناسان معتقدند که واتس آپ سال گذشته بین 5 تا 10 میلیارد دلار درآمد برای فیس بوک ایجاد کرد. تخمین زده می‌شود که این اپلیکیشن ۲.۳ میلیارد کاربر فعال روزانه دارد که فیسبوک پس از ۲.۹ میلیارد کاربر فعال روزانه در رتبه دوم قرار دارد. در جولای گذشته، تعداد کاربران فعال ماهانه واتس اپ ۲ میلیارد نفر محاسبه شد.

برچسب ها: واتس آپ IOS آیفون
ارسال نظرات
سهم لوکس‌ها از بازار و ارز موبایل جنجال واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار
وبگردی