کد خبر: ۲۳۸۹۵
|
۲۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۲
با حکم معاون وزیر ارتباطات؛

معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

معاون وزیر ارتباطات در حکمی معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات ایران را منصوب کرد.

به گزارش« نبض فناوری» به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حکمی حامد منکرسی را به سمت معاون سیاست‌گذاری و اعتباربخشی این سازمان منصوب کرد.

در این حکم علاوه بر وظایف مشخص این جایگاه، ماموریت‌هایی نیز در نظر گرفته شده است که اهم آنها عبارتند از: ایجاد و تقویت نظام تنظیم‌گری حوزه فناوری اطلاعات، برنامه‌ریزی در جهت حرکت به سمت سازمان فناوری اطلاعات، به کارگیری مدل‌های نوین رقابتی در مدیریت نوآوری و جلب مشارکت بخش خصوصی و نیز تدوین سیاست‌ها و ضوابط در جهت حمایت هدفمند از کسب و کارهای نوین دیجیتال.

حامد منکرسی دارای مدرک دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه سیدنی است. وی عضو هیأت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مدیر طرح، برنامه و نظارت راهبردی دانشگاه رازی نیز است.

پیش از این شهره ناصری معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات ایران بود.

ادارات کل معاونت سیاست‌گذاری و اعتباربخشی فناوری اطلاعات در سازمان فناوری اطلاعات ایران شامل دفتر همکاری‌های فراسازمانی، ارتباط با صنعت و دانشگاه، اداره کل اعتباربخشی و صدور پروانه، پایش، ممیزی و نظارت و هم‌چنین توسعه راهبردها و سیاست‌ها می‌شوند.

ارسال نظرات
جابجایی مسافران با سرعت بالا؛ چین هواپیمای فضایی می سازد
حذف پیام‌ها در واتساپ چگونه انجام می‌شود چگونه چت‌های حذف شده WhatsApp را بازیابی کنیم؟
وبگردی