کد خبر: ۲۴۰۴۷
|
۰۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

نحوه پنهان کردن نام واتس آپ از کاربری خاص

هنگام ثبتنام در واتساپ باید نامی برای خود انتخاب کنید که ممکن است در طول استفاده از آن ترجیح دهید نام شما نمایش داده نشود؛ در ادامه ترفند اینکار را برای شما توضیح خواهیم داد.

به گزارش «نبض فناوری»،  پلتفرم پیام‌رسانی فوری واتس آپ که متعلق به متا است، چندین ویژگی جدید را برای بهبود اپلیکیشن برای کاربران عرضه کرده است. برخی از این ویژگی ها شامل توانایی گوش دادن به پیام های صوتی قبل از ارسال، مخفی کردن خودکار آخرین وضعیت مشاهده شده، پشتیبانی از چند دستگاه و موارد دیگر است.

علاوه بر این، واتس آپ  چندین ویژگی مخفی را نیز ارائه می دهد که بسیاری از مردم در مورد آنها نمی دانند یا اغلب از آنها استفاده نمی کنند. یکی از این ویژگی ها امکان مخفی کردن نام خود از کاربران خاص است.

لازم به ذکر است که واتس آپ رسما به کاربران اجازه نمی دهد نام را خالی نگه دارند. با این حال، ترفند ساده ای وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد نام را خالی نگه دارند. این به کاربران کمک می کند تا نام خود را پنهان کنند و هویت خود را از افراد ناشناس مخفی نگه دارند.

در ادامه نبض فناوری راهنمای گام به گامی را برای این امر ارائه داده است:

برای اندروید:

  1. واتس آپ را باز کنید و با ضربه زدن روی سه نقطه از گوشه بالا سمت راست به تنظیمات بروید

2.این دو علامت را کپی کنید (,⇨)

3.روی نماد "مداد" در جلوی نام خود ضربه بزنید و این دو علامت را به جای نام فعلی خود در آنجا بچسبانید.

4.پس از این کار، فلش (⇨) را بردارید و روی دکمه Ok ضربه بزنید تا نام خود را تغییر دهید.

5.پس از اتمام، نام شما در واتس آپ  خالی می شود.

توجه داشته باشید که اگر شخصی قبلاً شماره تلفن شما را با نام شما ذخیره کرده باشد، همچنان نام شما را در چت می بیند. این ترفند فقط برای افراد ناشناس کار می کند.

اکنون، اگر علاقه ای به پرکردن نام خود در واتس آپ  ندارید، می توانید به راحتی هر کاراکتر خاصی مانند نقطه (.)، کاما (،) و غیره را در قسمت نام وارد کنید. سپس کاربران فقط یک نقطه (.) را به جای نام شما می بینند.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
۱۴:۲۸ - ۱۱ دی ۱۴۰۰
چیزه جدیدی نبود بلد بودیم
0
0
وبگردی