کد خبر: ۲۴۵۱۱
|
۱۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۱

نحوه شنیدن یا ارسال پیام های واتس آپ با استفاده از دستیار گوگل

کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌توانند پیام‌ها را با دستیار گوگل از طریق پیامک، برنامه‌های پیام‌رسان یا ساعت هوشمند ارسال کرده و بخوانند تا بدون نیاز به تایپ کردن، به سرعت با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند.

به گزارش «نبض فناوری»،  این ویژگی می تواند در زمانی که در حال رانندگی با وسیله نقلیه خود، ورزش یا مشغول به فعالیت دیگری هستید، بسیار مفید باشد. همچنین می‌توانید در زمانی که گوشی هوشمندتان به هدفون متصل است به ویژگی‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر می خواهید بدانید چگونه با استفاده از دستیار گوگل پیام واتس آپ ارسال کنید، می توانید این مراحل را دنبال کنید.

1- در تلفن یا تبلت اندروید خود، دکمه صفحه اصلی را لمس کرده و نگه دارید یا بگویید «Hey Google»

2-اکنون بگویید Send a message to  و نام مخاطبی که در گوشی هوشمند شما ذخیره شده  را ببرید.

3-هنگامی که دستیار صوتی مخاطب را شناسایی کردید، از شما می‌خواهد برنامه‌ای را برای ارسال پیام انتخاب کنید. می‌توانید برنامه پیام‌های پیش‌فرض، واتس‌اپ یا هر پلتفرم پیام‌رسان دیگری را که از مخاطب تلفن شما استفاده می‌کند، انتخاب کنید.

4-پس از انتخاب برنامه، Google Assistant پیام را از شما می‌پرسد. می توانید پیامی را که می خواهید ارسال کنید بگویید. اگر مکث طولانی در پیام خود بدهید، دستیار دیگر نمی شنود.

5-دستیار صوتی اکنون پیام شما را تکرار می کند، اگر درست است بگویید "yes". دستیار Google پس از ارسال پیام شما دوباره آن را تکرار می کند.

در اینجا نحوه شنیدن پیام های خود در تلفن هوشمند اندرویدی با استفاده از دستیار Google آورده شده است. به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی باید به برنامه Google اجازه دسترسی به اعلان‌های خود را بدهید.

ارسال نظرات
وبگردی