کد خبر: ۲۴۶۱۴
|
۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰

ویژگی جدید پیام صوتی واتس آپ کار را آسانتر می کند

پیام های صوتی واتس آپ ممکن است به زودی در هر جایی از برنامه قابل پخش باشد.

به گزارش «نبض فناوری»،  گزارشی از WABetainfo نشان می دهد که پخش کننده پیام صوتی واتس آپ می‌تواند پیام‌ها را حین حضور در هر قسمت برنامه پخش کند.

تصویر نشان می دهد که پخش کننده پیام صوتی ممکن است در بالای برنامه واتس آپ قرار داشته باشد و ممکن است شامل یک نوار پیشرفت باشد که نشان می دهد چقدر از پیام صوتی باقی مانده است. تصویر همچنین یک دکمه برای مکث و پخش پیام و دکمه دیگری برای رد کردن آن را نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، پخش کننده پیام صوتی واتس آپ نیاز به ماندن در قسمت چت باکس برای گوش دادن به پیام صوتی را از بین می برد. پخش کننده دائماً قابل مشاهده است و در هر صفحه از برنامه واتس آپ ظاهر می شود.

پخش کننده پیام صوتی واتس آپ به دلیل عملکرد جهانی خود، قرار است برای گوش دادن به پیام های صوتی طولانی بسیار مفید باشد. با استفاده از پخش کننده، می توانید به پیام صوتی طولانی گوش دهید و همزمان با سایر مخاطبین هم چت کنید.

پخش کننده جهانی پیام های صوتی واتس آپ هنوز در مرحله توسعه است. در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی از زمان عرضه این ویژگی جدید برای کاربران منتشر نشده است.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
Elnaz
۱۳:۴۹ - ۲۹ دی ۱۴۰۰
واتسپ جدید خیلی اذیت میکنه حالا نمیدونم از اینترنت ایران هست یا از برنامه ولی پیام سوتی و استیکر و عکس رو دیر باز میکنه و همچنین دیر می‌فرسته
0
0
با پیشنهاد رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران تصویب شد ایجاد شبکه پارک‌های فناوری کشورهای عضو اتحادیه حاشیه اقیانوس هند
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
وبگردی