کد خبر: ۲۴۶۴۵
|
۲۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۵

طراحی‌ ریلمی ۹ پرو در تصاویر جدید قابل رویت است

به‌تازگی تصاویر طراحی‌های ریلمی ۹ پرو منتشر شده است که در آن اندازه نمایشگر و نوع آن همچنین و یکی از سنسورهای دوربین اصلی گوشی مشخص شده است.

به گزارش «نبض فناوری»، تصاویر منتشرشده از این گوشی به همین طراحی‌ها ختم می‌شود و هنوز هیچ تصویری یا حتی رندرهایی ایجادشده با کمک نرم‌افزار کد منتشر نشده است. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از این طراحی‌ها ، ریلمی ۹ پرو مجهز به نمایشگر اولد ۶.۴۳ اینچی است و یک سنسور سونی سفارشی‌سازی شده در دوربین اصلی آن وجود دارد که اصلاً تعجب‌برانگیز نیست.

نکته باورنکردنی در مورد این طراحی‌ها این است که آن‌ها قانونی هستند؛ اما منظور از این جمله چیست؟ آیا کسی به طراحی‌های ایجادشده توسط طراحان شرکت ریلمی دست یافته است؟ اکنون که تصاویر طراحی‌ها منتشر شده است، چرا هنوز رندرهایی بر پایه آن‌ها ایجاد نشده است؟ این موارد سؤالاتی هستند که متأسفانه هنوز پاسخی برای آن‌ها نداریم.

طراحی و مشخصات ریلمی ۹ پرو

اجازه دهید برخی از مشخصات دیگر ریلمی ۹ پرو را بیان کنیم. این گوشی احتمالاً با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی عرضه خواهد شد و به‌تازگی گواهینامه‌ای را دریافت کرده است که نشان می‌دهد احتمالاً یک شارژر فوق‌سریع ۶۵ واتی در جعبه آن وجود دارد (توان شارژر گوشی ریلمی ۹ بدون پسوند پرو هنوز مشخص نیست.

طراحی‌ ریلمی ۹ پرو در تصاویر جدید قابل رویت است

اطلاعات چندانی در مورد دوربین این گوشی در دست نیست؛ اما انتظار می‌رود گوشی جدید ریلمی دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی باشد؛ البته در برخی از منابع گفته شده دوربین اصلی این گوشی ۱۰۸ مگاپیکسل است. پردازنده این گوشی نیز هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است. احتمالا این گوشی با اندروید ۱۱ عرضه خواهد شد.

اطلاعات ضدونقیض بسیاری در مورد این گوشی منتشر شده است که نمی‌توانیم هیچ یک از آن‌ها را تأیید یا تکذیب کنیم.

نظر شما در رابطه با گوشی‌های ریلمی چیست. آیا به نظرتان رابط کاربری اختصاصی گوشی‌های این برند عملکرد خوبی دارد. درصورتی‌که تاکنون از گوشی‌های ریلمی استفاده کرده‌اید، نظرتان را با ما در میان بگذارید.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی